Yağmur dindi, alkış dinmedi

banner37

Ünlü sanatçı Sibel Can, Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un düzenlediği ‘Güz Konserleri’ kapsamında önceki akşam Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde unutulmaz bir konser verdi

Yağmur dindi, alkış dinmedi
banner90
banner8

Yağmura rağmen Sibel Can’ı dinlemeye giden ve Açıkhava’yı hıncahınç dolduran sanatçının hayranları yaklaşık üç saat boyunca muhteşem bir müzik ziyafeti yaşadı. -


Can’ı dinleyenler arasında sanatçı dostu Serkan Çağrı ve eşi Ebru Çağrı, Afet Karacan gibi isimler de vardı

banner134

Konser öncesinde bir basın toplantısı yapan Sibel Can “Bu sene Harbiye Açıkhava’da ikinci konserimiz. Yağmur heyecanı yaşamıştık. Her şeyden önce bu büyük bir sevgi ve bağlılık. Allah’a ne kadar şükretsem az. Birçok insan beni yağmura rağmen izliyor. Ben ne yapsam gerçekten az” diyerek dinleyenlerine müteşekkir olduğunu belirtti.


Can, ‘Senden Başka Kimsem Yok’ şarkısının YouTube’da 28 milyon izleyiciye ulaşmasından duyduğu mutluluğu da ‘Bizimkisi tamamen organik’ cümleleriyle paylaşmayı ihmal etmedi. “Bir müzisyen kızı olarak Türk sanat müziğinden örnek vermesem olmaz” diyen sanatçı ‘Gül Yüzlülerin Şevkine Gel’, ‘Benzemez Kimse Sana’, ‘Kara Bulutları Kaldır Aradan’ adlı eserleri muhteşem yorumuyla seslendirdi.


Gecede iki adet Nur Yerlitaş imzalı elbise giyen Can, ilk yarıda taşlı ve pırıltılı, ikinci yarıya zebra desenli bir elbiseyle çıktı. Söz ve müziği Tan Taşçı’ya ait ‘Beş Dakika’ şarkısını söylerken Tan’ın sahneye girmesi Açıkhava’daki dinleyiciye büyük bir sürpriz oldu. 


Can, 25 Eylül 2012’de hayatını kaybeden Neşet Ertaş’ı da anmayı unutmadı.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2018, 10:26
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75