banner6

Yağmur Felek Top Model of Cyprus Yarışmasında

banner37

H&V Ajans Direktörü Hayriye Vurdu, bu yıl 9.cusu düzenlenecek International Top Model of Cyprus için çalışmalarını hız verirken yarışma 12 Kasım Cumartesi akşamı Concord Hotel’de gerçekleşecek. H&V Ajans tarafından organize edilen International Top Model Of North Cyprus modellik yarışmasının 8’ncisi, bu yıl 12 Kasım tarihinde Concorde Luxury Resort’ta gerçekleştiriliyor. 20 ülkenin profesyonel modelleri, en iyi model olmak için podyumda birinci olmak için yarışacak .

Yağmur Felek Top Model of Cyprus Yarışmasında
banner99

H&V Ajans Direktörü Hayriye Vurdu, bu yıl 9.cusu  düzenlenecek International Top Model of Cyprus için çalışmalarını hız verirken yarışma  12 Kasım Cumartesi akşamı Concord Hotel’de gerçekleşecek.

 H&V Ajans tarafından organize edilen International Top Model Of North Cyprus modellik yarışmasının 8’ncisi, bu yıl 12 Kasım tarihinde Concorde Luxury Resort’ta gerçekleştiriliyor. 20 ülkenin profesyonel modelleri, en iyi model olmak için podyumda  birinci olmak için yarışacak .

 Ülkemizi ise bu yıl katıldığı defilelerde adından söz ettiren manken Yağmur Felek  temsil etmeye hazırlanıyor. 

 20 ülkenin Profesyonel  modelleri en iyi model olmak için ülkemizde birbirleriyle yarışacaklar güzeller 9 kasımda ülkemize gelerek 3 gün boyunca hasarlı kartograf Asil Çağıl tarafından geceye hazırlanacak.

 12 Kasım cumartesi akşamı Concorde Bafra’da gala gecesi gerçekleştirilecek geceye dünyaca ünlü şarkıcı Otilla ve  Kıbrıslı sanatçı Fikri Karayel de şarkıları ile renk katacak Uğurkan Erez  ve Yıldırım Mayruk gibi birçok ünlü isimler de jüri de yer alacak

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104