Yağmur Hızal single çıkarıyor

banner37

Müzik hayatına hızlı bir şekilde devam eden Yağmur Hızal KIBRIS Gazetesi’nin magazin sorumlusu Orhan İsmailoğlu’nun sorularını içtenlikle cevapladı

Yağmur Hızal single çıkarıyor
banner90
banner8

Orhan İsmailoğlu

Yağmur Hızal ocak aynında yeni bir single çıkarmak için yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ettiğini söyledi.

KIBRIS: Müzik hayatına nasıl başladın?


Hızal: Müzik hayatına ilkokulda müzik öğretmenimin beni keşfetmesiyle başladım. Ortaokulda uzun yıllar bale yaptım, dans ettim ve daha sonra yeteneğimi Güzel Sanatlar Lisesi ile taçlandırdım. Hem öğretmenlerim sayesin de hem de çok çalışarak bugünlere geldim.

KIBRIS: Peki müzikteki hedeflerin nelerdir?


Hızal: Müziği seven güzel ve kaliteli kitlelere ulaşmak istiyorum. Beni dinlemelerini istiyorum. Belki Türkiye’de müziğin geldiği noktaya ben de ufacık bile olsa dokunmak istiyorum.

KIBRIS: Yeni bir single çalışman olacak ne zaman çıkıyor?


banner134
Hızal: Birlikte çalıştığım müzisyen arkadaşımla ile söz beste ve düzenlemesini yaptık Yeni pop tınıları taşıyan şarkımız içimize sindi ve yeni yıldan sonra piyasaya çıkarmak için heyecanla bekliyoruz.

KIBRIS: Örnek aldığınız biri var mı?


Hızal: Elbette ki var. Güzel Türkiye’mizde çok değerli sanatlarımızdan Sertap Erener, Hande Yener, Sezen Aksu, Burcu Güneş gibi isimleri örnek alıyorum. Dünya starı dersek Beyonce.

Kıbrıs: Seni anlatan üç kelime nedir?


Hızal: Merhametli, disiplinli, özenli

Kıbrıs: Kıbrıs hakkında düşüncelerin?


Hızal: Kıbrıs’ın en sevdiğim yanı insanları, inanılmaz sıcak, müziği seven, kendinden biri gibi gören, saygılı. Kıbrıs a gelmekten sahne almaktan insanlarıyla bir arada olmaktan inanılmaz keyif duyuyorum.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75