Yakın dostlara özel kutlama

banner37

Alternatif müziğin en sevilen isimlerinden Can Bonomo, güzel ve başarılı oyuncu Öykü Karayel ile çarşamba akşamı Küçük Çiftlik Park’ta aile arasında gerçekleşen sade bir tören ile evlendi

banner87
Yakın dostlara özel kutlama
banner90
banner8

Alternatif müziğin en sevilen isimlerinden Can Bonomo, güzel ve başarılı oyuncu Öykü Karayel ile çarşamba akşamı Küçük Çiftlik Park’ta aile arasında gerçekleşen sade bir tören ile evlendi.


Can Bonomo ve Öykü Karayel çifti, geçtiğimiz gün ise Çeşme’de yakın dostlarının katılımıyla bir kutlama düzenledi. Çiftin Çeşme’nin en gözde mekânlarından Paparazzi’de gerçekleşen düğün törenine; Sertab Erener, Emre Kula, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Alper Kul, Aylin Kontente, Sarp Apak, Bengi Apak, Erdem Yener, Haki Biçici, Derya Karadaş, Engin Sivrioğlu, Öner Erkan, Sarp Apak, Mehmet Erdem, Aytunç Peksev, Yavuz Günal, Barış Arduç, Gupse Özay, İrem Sak, Muhsin Akgün, Meriç Aral, Serkan Keskin, Güntaç Özdemir, Fatma Turgut, Rıza Kocaoğlu, Cengiz Erdem, Deniz Erdem, Uluç Bayraktar, Ayşen&Ferhat Zamanpur, Deniz Seki, Tayfun Topal gibi çiftin yakın çevresinden oluşan sanatçı dostları katılarak çiftin mutluluğunu paylaştı.


Can Bonomo ve Öykü Karayel’in nikâhını ise ünlü oyuncu Sarp Apak kıydı. Nikâh kıyıldıktan hemen sonra Sarp Apak’ın mikrofon uzattığı Can Bonomo; “Bundan sonra son söz karımın” diyerek sevgisini ve mutluluğunu dile getirdi.


Can Bonomo’nun damatlığı Hatice Gökçe imzası taşırken, Öykü Karayel ise, ikizi Ezgi Karayel tasarımı sade gelinliğinin yanı sıra, nikâh sonrası yine Ezgi Karayel’in tasarımı ile düğünde iki farklı gelinlik tercih etti.

 

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2018, 09:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75