banner6

Yarışmaya, KKTC halkını da dahil etmek istiyoruz

banner37

Murat Yıldırım, öğrencilerle buluştu, “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasıyla ilgili açıklamalar yaptı

Yarışmaya, KKTC halkını da dahil etmek istiyoruz
banner151 banner143

“Kim Milyoner Olmak İster” adlı yarışma programının sunucusu, ünlü oyuncu Murat Yıldırım konuk olduğu Yakın Doğu Üniversitesi’nde (YDÜ) öğrencilerle bir araya geldi.

Yıldırım, söyleşi sırasında çektiği filmlerden, dizilerden ve sunmaya devam ettiği “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasıyla ilgili sorulara cevap vererek, yaşamından özel bilgileri paylaştı.


Yıldırım, yarışmaya Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti halkını da dahil etmek istedikleri için adada bulunduklarını vurguladı. 

 Söyleşiye eşi İmane El Bani’yle katılan Murat Yıldırım, öğrenciler tarafından büyük coşku ve yoğun bir ilgiyle karşılandı.

Ünlü oyuncu,  programındaki yoğunluğa rağmen, birkaç saatliğine bile olsa şartları zorlayarak mutluluk duyarak Yakın Doğu Üniversitesi’ne geldiğini ifade etti.
  Yakın Doğu Üniversitesi’ne ilk kez geldiğini dile getiren Murat Yıldırım, Yakın Doğu Üniversitesini yakından tanıdığını ve üniversitenin yüksek öğretime koyduğu üst düzey katkılardan haberdar olduğunu vurguladı.

Söyleşi sonunda YDÜ İletişim Fakültesi Radyo, TV Sinema Bölüm Başkanı Doç. Dr. Fevzi Kasap ve Ömer Evre tarafından, Murat Yıldırım’a anı plaketi takdim edildi.
 

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2017, 09:45
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104