banner6

Yasak aşklar gündeme bomba gibi düşecek

banner37

Türkiye’nin ünlü astrologu Zeynep Turan, magazin dünyasını 2017’de nelerin beklediğini yorumladı

Yasak aşklar gündeme bomba gibi düşecek
banner151

Türkiye’nin ünlü astrologu Zeynep Turan, mart ve nisan aylarında magazin dünyasında şok edici ayrılık ve boşanmaların yaşanacağını söyledi.

Turan, "Kıvanç Tatlıtuğ, boşanma kararı alacak. Gülben Ergen ise eski eşiyle yeniden barışacak. Ayrıca dizi setlerinde yaşanacak yasak aşklar da gündeme bomba gibi düşecek" dedi.

 Turan, Türkiye için de “Türkiye 4 yıldır yorgun düştü. 26 Şubat, bir dönemeç. Eğer bunu düzgün yönetebilirsek travmalar çözülecek. Dünya korku pazarlıyor. Bu korkuya yenik düşmeyin. 2017 büyük hesaplaşma yılı olacak. 90 günlük bir döngü başladı. Bu 90 gün boyunca Türkiye, dünya basınında çok konuşulacak” dedi.

“Boğalar parayı bulacak”

Burç yorumları da yapan Zeynep Turan, "2017'nin en şanslı burcu Terazi... Boğa burçları, bu yıl parayı bulacak. Başak burçları şubat sonrası huzura kavuşacak. Akreplerin ise yılın ikinci yarısı şansları açılacak" açıklamasında bulundu.

2017 yılı için konuklarına tavsiyelerde de bulunan Zeynep Turan, "Doğru zamanda doğru şeyler yapmak gerek. Işın Karaca'ya 'evlen' dedim, evlendi. Çok da mutlu" diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2017, 10:29
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104