Yaza damga vurdular

banner37

Kıbrıslı sanatçılar, bu yaz sezonunda adından sıkça söz ettirdi. Birçok müzisyen, oyuncu ve modacımız bu yaz neredeyse hiç boş durmadı.

Yaza damga vurdular
banner87

Orhan İSMAİLOĞLU
 

Fikri Karayel

Fikri Karayel, bu yaz adından sıkça söz ettiren sanatçıların başında geldi. “Yol” şarkısıyla iki ayda büyük başarı elde etti.
 

Ahmet Evan

Sahne ve reklam filmlerindeki performansıyla, büyük beğeni kazanan Ahmet Evan, “Kalbini Dinle” şarkısıyla da büyük başarı elde etti. Evan’ın şarkısı sosyal medyada bir haftada 25 bin kişi tarafından dinlendi.
 

Zeki Karahanoğlu

Genç sanatçı Zeki Karahanoğlu da, bu yaz en fazla konser veren sanatçıların başında geldi.  Karahanoğlu yeni single çalışmasına başladı.

 

Grup Frekans

Ülkemizin başarılı gruplarından Frekans, sahne aldığı Lefkoşa ve Mağusa’daki mekanların yanı sıra birçok festivalde de yer aldı. “Sahiden Unutulmuş” şarkısıyla büyük beğeni kazanan grup, takdir ediliyor.

 

Grup Rast

Besteleriyle ün yapan Grup Rast, bu yaz boş durmayan grupların başında geldi. Rast, bu yaz Lefkoşa gecelerinde sahne aldı.

 

Ayşegül Zayim


Ayşegül Zayim, ülkemizde ve yurt dışında birçok konser verdi. Önemli çalışmalara imza atan Zayim, şimdilerde düğün hazırlıklarında.
 

Grup SOS

Ülkemizin en köklü gruplarından SOS’in, bu yaz yaptıkları cover parça “Sevemedim Karagözlüm”, hit oldu.


SOS de bu yaz başta festivaller olmak üzere İngiltere’de sahne aldı.

 

İbrahim Özduran 

Yaz aylarında sahne aldığı mekanda adından söz ettiren İbrahim Özduran kendine öz sesi ve sahnesiyle mekana gelen konuklara unutulmaz geceler yaşattı. Özduran, “Eskidendi” albümünde yer alan şarkıya önümüzdeki aylarda klip çekecek.

 

Kader Ateş 

İki yıl önce İngiltere’den ülkemize gelen Kader Ateş, bu yaz mekanlarda en çok sahne alan isimlerden oldu.


Ateş, bu yıl oyunculuğunu ön plana çıkardı, “Aşk-ı Kıbrıs” dizisinde de dikkat çekti.
 

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2018, 10:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER