'Yeni Aşkım' Sibel Can'a uğur getirdi

banner37

banner87
'Yeni Aşkım' Sibel Can'a uğur getirdi
banner90
banner99

Sibel Can’ın 14 Haziran’da çıkardığı son albümü ‘Yeni Aşkım’ kapıyı rekorlarla açtı. Can’ın yepyeni şarkılardan oluşan ve kısa sürede herkesin beğenisini kazanan albümü, sanatçıya uğur getirdi.

Sibel Can, önceki akşam Girne’de Kaya Palazzo Hotel’de muhteşem bir konser verdi.

Yaklaşık üç saat sahnede kalan Can, dinleyenlerin ‘Yeni Aşkım’dan şarkılar istemesiyle büyük mutluluk yaşadı.

Sibel Can, Nur Yerlitaş imzalı kıyafetiyle göz doldurdu.

Sibel Can, albüme adını veren ‘Yeni Aşkım’ şarkısının iki kez istenmesi üzerine duygulandı ve “Yeni Aşkım’ı sizinle buluşturmak ve her şeyin mükemmel olması için çok uzun süre çalıştım. 4 yıl aradan sonra dinleyicilerime layık bir albüm çıkarabilmek çok önemliydi. Bu gece şarkılarımı sizler önünde seslendirirken, samimiyet içeren her şeyin kalplere ulaştığını görmekten sonsuz mutluluk duydum. Hepinize çok teşekkür ediyorum”  dedi.

Sibel Can, yaz aylarında adeta bir maratonda gibi dinlenmeden çalışacağını anlattı. Sibel Can, “Hızlı temponun en güzel yanı da şarkılarımı dinlerken, sevenlerimin yüzündeki o mutluluğu görmek. Hep beraber güleceğimiz ve duygulanacağımız konserler bizi bekliyor” şeklinde konuştu.

 

34 konserlik dev maraton!

Albümünün çıkmasından itibaren yaz takvimi tamamen dolan sanatçı Sibel Can, 30 Eylül’e kadar Antalya’da 21 konser olmak üzere; Ege Bölgesi'nde 17 Temmuz Ayvalık, 18 Temmuz Altınoluk, 20 Temmuz Çeşme, 17 Ağustos Bodrum, 18 Ağustos Kuşadası, 19 Ağustos Marmaris ve 20 Ağustos Datça’da 7 konserlik bir turne programı gerçekleştirecek.

21 Temmuz’da Samsun’da dinleyicilerle buluşacak olan sanatçı bu sene de 24 Temmuz’da görkemli bir Harbiye Açıkhava Konseri organizasyonu ile seyirci karşısında olacak.

Can, 11 ve 25 Ağustos’ta Kıbrıs, 15 Eylül’de Paris, 29 Eylül’de ise Ankara konseriyle Türkiye’nin dört bir yanındaki müzikseverlerle coşku dolu buluşmalar gerçekleştirecek.

 

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2018, 09:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108