'Yeni Aşkım' yarın raflarda

banner37

Ünlü sanatçı Sibel Can, dört yıl aradan sonra 11 yeni şarkıyla müzikseverlerin karşısına çıkacak

'Yeni Aşkım' yarın raflarda
banner87

Orhan İSMAİLOĞLU
Her yeni albümüyle müzik piyasasında olay yaratan ve hayranlarına farklı müzikal tatlar sunan ünlü sanatçı Sibel Can, 22. albümü ‘Yeni Aşkım’la yaz aylarının en çok konuşulan isimlerinden biri olacak.

4 yıl aradan sonra ince eleyip sık dokuyarak 2’si versiyon olmak üzere 11 yeni şarkıyla müzikseverlerle buluşmaya hazırlanan Sibel Can’ın en iddialı albümlerinden olan ‘Yeni Aşkım’ yarın DMC etiketiyle, Sibel Can Production prodüktörlüğünde ve Orhan Alkan süpervizörlüğünde raflarda yerini alacak.

Can, yarın albümünün çıkış ve klip şarkısı olarak Bahadır Tatlıöz imzalı ‘Kuyu’yu dijital platformda sevenlerinin beğenisine sunacak.

Sanatçı; ‘Kuyu’, ‘Senden Başka Kimsem Yok’, ‘Bahçenden Bir Çiçek Yolla’, ‘Yeni Aşkım’, ‘Beş Dakika’, ‘Kalp Yolu’, ‘Vallahi Yalan’, ‘Kıskanırlar Bizi, ‘Diken Mi Gül Mü’ adlı şarkılarının yer aldığı yeni albümünde Günay Çoban, Bülent Özdemir, Altan Çetin, Yalın, Bahadır Tatlıöz, Tan Taşçı, Özgür Koç, Burak Ayvaz, Kürşat Zengin, Serkan Sönmez, Emrah Ertürk, Murat Yeter gibi çok değerli müzik adamlarının yanı sıra aranjelerde de Selim Çaldıran, Fatih Doğaner, Suat Sakarya, Sezgin Gezgin, Saki Çimen gibi sektörün en iyileriyle çalıştı.
 

Çocuklarına özel teşekkür!
 

‘Yeni Aşkım’ için ‘aşk gibi taptaze’ bir imaja bürünen Sibel Can’ın albüm fotoğrafları Ergin Turunç tarafından Marmaris’te çekildi. Can, albüm kapağına “Yeni Aşkım albümümde aylardır benimle aynı heyecanı yaşayan, çocuklarım Engincan, Melisa ve Emir’e... Eserlerini benim yorumuma emanet eden besteci ve söz yazarı arkadaşlarıma, hepsi ayrı bir değer olan müzisyen arkadaşlarıma, emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum” yazdı.

 

“Herkesin içini kıpır kıpır ettirecek”
 


Sibel Can, duygularını şöyle ifade etti:


“Yeni aşk dediğiniz şey insanı heyecanlandırır, içini kıpır kıpır eder. Bazen de bambaşka bir boyuta götürür. Dört yıl aradan sonra çıkardığımız ‘Yeni Aşkım’ albümümdeki şarkılar da böyle olacak. Hep beraber dans edeceğiz, hayata pozitif yanından bakmayı öğreneceğiz. Ben ‘yeni’ kelimesini çok severim. Çünkü insanın mutlu olmak için ihtiyacı olan daima yenilenmek, aklını ve ruhunu zinde tutmaktır. ‘Yeni Aşkım’da hepsi alanında çok önemli değer olan birçok müzisyenle beraber çalıştık ve ortaya arkasında duracağımız yaz aylarının insana enerji veren havasına uygun çok güzel bir albüm çıktı.”

Bu arada ünlü sanatçı Sibel Can, 30 Haziran’da Kıbrıs’ta sahne alacak.
 

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2018, 11:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER