banner6

Yeni Aşkım'a 'yeni imaj'

banner37

Son albümü ‘Yeni Aşkım’ ile yaz aylarının kraliçesi olan ve ard arda konserler veren Türk müziğinin en güçlü seslerinden ünlü sanatçı Sibel Can, albümünün üçüncü klipini söz ve müziği Özgür Koç’a ait albüme adını veren ‘Yeni Aşkım’ şarkısına çekti

Yeni Aşkım'a 'yeni imaj'
banner150 banner151 banner143

Tamer Aydoğdu yönetmenliğinde çekilen klipte Sibel Can, güçlü bir plaza kadınını canlandırdı. Hayranlarının her daim birbirinden şık elbiselerle görmeye alışkın olduğu sanatçı, bu kez Nihan Peker imzalı yeşil renkteki takımı ile bambaşka bir imaja büründü.

Sibel Can, ‘Yeni Aşkım’ı seslendirmeyi çok sevdiğini belirterek “ ‘Yeni Aşkım’ kelimeleri bile insana mutluluk veriyor, yaşamanın tadı ise paha biçilemez” dedi. Can, konserlerinde dinleyicilerinin en sevdiği şarkılarından birinin ‘Yeni Aşkım’ olduğunu anlatarak “Albüm çıktığından beri her konserinde sahnede en az iki kez söylediğim ve aynı zamanda albümümüzün de adını taşıyan ‘Yeni Aşkım’a çok yoğun bir istek üzerine klip çekme kararı aldık. Bu klibimde yine Tamer Aydoğdu’yla çalıştım. Kendisiyle yıllardır son derece rahat ve huzurlu bir şekilde çalışıyorum” ifadelerini kullandı.
 

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2018, 12:02
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110