Yeni yıla özel çifte eğlence

banner37

Tekirdağ Rakısı Altın Seri sponsorluğunda gerçekleştirilen, Kuzey Kıbrıs’ta meze, müzik ve muhabbeti bir arada dolu dolu yaşatan tek etkinlik serisi olan Altın Kadeh Meyhaneleri, yeni yıla çok özel etkinliklerle giriyor

Yeni yıla özel çifte eğlence
banner90
banner99

2019 yılının doludizgin eğlenceyle karşılanacağı ve unutulmaz anların yaşanılacağı Altın Kadeh Meyhaneleri, rakıseverlere bu yıl Gönyeli ve Girne’de düzenlenecek alternatif etkinliklerle çifte eğlence sunuyor.


Altın Kadeh Meyhaneleri’nin 31 Aralık Pazartesi akşamı “Yılbaşı Özel Gecesi” ile Gönyeli’deki buluşma noktası Ömerli Meyhane, Girne’de ise Hürdeniz Fish & Meat Restaurant olacak.

banner134
Kendine has altın rengini, bekletildiği meşe fıçılardan alan ödüllü Tekirdağ Rakısı Altın Seri sponsorluğunda düzenlenen Altın Kadeh Meyhaneleri, yılbaşında rakı tutkunlarına tadı damaklardan gitmeyecek çok özel bir ziyafet sunacak. Rakı tutkunları 2019’a Altın Kadeh Meyhaneleri’nin unutulmaz atmosferinde kadeh kaldırarak girerken, iki özel mekanda da birbirinden eğlenceli canlı performanslar geceye renk katacak.


Eğlencenin saat 20.00’de başlayacağı gecede, Ömerli Meyhane’de Sabri Oğuzkan ve Orkestrası özel performansı ile eğlenceyi doruklara taşırken, Hürdeniz Fish&Meat Restaurant’ta ise birbirinden yetenekli 4 müzisyenden oluşan ‘Happy Men Project’in seslendireceği şarkılar ile müzik ziyafeti yaşanacak.
 

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2018, 12:23
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75