banner6

'Yılın gençleri' ödüllerini aldı

banner37

KIBRIS Medya Grubu ve İskele Belediyesi işbirliğinde düzenlenen Yılın Genç Kızı ve Yılın Genç Erkeği Yarışması’nda dereceye girenler, KIBRIS’ı ziyaret etti

'Yılın gençleri' ödüllerini aldı
banner151

49. İskele Festivali kapsamında bu yıl KIBRIS Medya Grubu desteğiyle düzenlenen Yılın Genç Kızı ve Yılın Genç Erkeği Yarışması’nda dereceye giren gençler, para ödüllerini ve hediyelerini aldı.

Yarışmada dereceye giren Yılın Genç Kızları Anastasia Kuznetcova, Sıla Yurteri, Gölgem Serdengeçti ile Yılın Genç Erkekleri Mustafa Yiğithan, Ferdi Karslı ve Cesim Erma KIBRIS’ı ziyaret ederek KIBRIS Medya Grubu Kurucu Başkan Yardımcısı Nur Nadir’le görüştü.

Ziyarette, yarışmanın Kurucu Başkanı Bülent Günkut, İskele Belediyesi Meclis Üyesi Safa Kurukafa ile KIBRIS Gazetesi Magazin Müdürü Orhan İsmailoğlu, yarışmada dereceye giren gençlerin aileleri hazır bulundu.

Yarışmada dereceye giren gençler, KIBRIS Medya Grubu’na, İskele Belediyesi’ne ve Günkut Ajans’a kendilerine güzel bir fırsat sundukları için teşekkür etti.

Yarışmada birinci gelenlere biner TL, ikinci gelenlere 500’er TL ve üçüncülere 300’er TL para ödülü ayrıca CİVELEK Kuyumculuk’tan altın kolye, erkek kol saati, TEKNO Mega’dan iki adet cep telefonu hediye edildi. Para ödülleri ise Ambbasidore Otel tarafından verildi.

 

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2017, 10:01
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110