Yıllar sonra aynı sahnede

banner37

İzzet Yıldızhan ve Muazzez Ersoy, şarkılarıyla mest etti, esprileriyle güldürdü

Yıllar sonra aynı sahnede
banner90

Ünlü sanatçı İzzet Yıldızhan ve Muazzez Ersoy, Kıbrıs'ın en iyi otellerinden Nuh’un Gemisi’nde sahne aldı. İkili hayranlarına unutamayacakları bir gece yaşattı.

3 bin kişinin yer aldığı geceye, Muazzez Ersoy ve yakın arkadaşı İzzet Yıldızhan’ın müzik ziyafeti damga vurdu. İkilinin sahnedeki diyalogları da izleyiciyi gülmekten kırdı geçirdi.

Sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan ikili, yakın zamanda birlikte televizyon programı yapacaklarının sinyalini verdi.

Bol tekrarlı evlenme teklifi

banner9
Konser gecesi, gazeteci Tarkan Abdullahoğlu sevgilisi Esra Yılmaz'a sahnede evlenme teklifi etti. Evlenme kararı alan çiftin anonsunu yapan İzzet Yıldızhan ve Muazzez Ersoy, mutlu çifti sahneye davet ederek Abdullahoğlu'na 3 bin kişinin önünde diz çöktürüp, evlenme teklifi ettirdi.


İzzet Yıldızhan, erkek tarafı olurken Muazzez Ersoy kız tarafı oldu. İzzet Yıldızhan defalarca Esra Yılmaz'ı Muazzez Ersoy'dan istese de sanatçı, gazeteci Abdullahoğlu'na "Vereyim mi?" diye takıldı. Bol tekrarlı evlenme teklifinin ardından Ersoy, "Tamam verdim" deyip çifti dansa davet etti.

200 bin Euro'luk araba çekilişi

Gecede 200 bin Euro değerindeki Mercedes marka lüks cip araç için de çekiliş yapıldı.

Nuh’un Gemisi Deluxe Otel’in yaptığı çekiliş için Ersoy ve Yıldızhan çekiliş toplarının başına geçti. İkili, otelin müdürü Süleyman Leventoğlu'na “Bize çıkmaz mı? Alıp gitsek” diyerek takıldı.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2017, 11:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner96

banner108