banner6

Yurt Dışı Yasağı 250 Bin TL'lik Güvenceyle Kaldırılmıştı: Gülşen'in Türkiye'yi Terk Edeceği İddiası Gündem Oldu

banner37

Geçtiğimiz günlerde ilk kez hakim karşısına çıkan Gülşen hakkında çıkan ara karar açıklanmıştı. 'Karakola imza vermesi' adli şartı tamamen kaldırılan Gülşen'in yurt dışına çıkış yaşadığının devam edeceği duyurulmuştu. Gülşen Çolakoğlu'nun itirazı üzerine yurt dışı yasağı da para güvencesiyle kaldırılmıştı. Ünlü şarkıcının ülkeyi terk edeceği haberi kısa sürede yayıldı. Ortaya atılan bu iddia gündemi fena karıştırdı.

Yurt Dışı Yasağı 250 Bin TL'lik Güvenceyle Kaldırılmıştı: Gülşen'in Türkiye'yi Terk Edeceği İddiası Gündem Oldu
banner99

Şarkılarıyla hepimizin yüreğinde ayrı bir yer edinmeyi başaran Gülşen'in yaşadığı adli süreci duymayan kalmamıştır artık aramızda.

Gülşen Çolakoğlu'nun Nisan ayında İstanbul'da verdiği bir konserde ''İmam Hatip’te okumuş bence daha önce kendisi, sapıklığı oradan geliyor'' sözlerini sarf ettiği bir video sosyal medyada gündem olmuştu.

Olaydan 4 ay sonra sosyal medyaya sürülen ve başı sonu belli olmayan bu videonun ardından gözaltına alınmış, ardından çıkarıldığı mahkemece 'halkı kin ve düşmanlığa tahrik' suçundan tutuklanmıştı.

Hakkında 1 yıldan 3 yıla kadar hapsi istenen Gülşen ceza evindeki dördüncü gününün ardından adli kontrol şartıyla tahliye edilmişti.

21 Ekim Cuma günü ilk kez hakim karşısında savunma yapan Gülşen'in 'en yakın karakola imza verme' şeklindeki adli kontrol şartı kaldırılmıştı.

Ünlü şarkıcının yurt dışına çıkış yasağının devam etmesine karar kılınmıştı ancak Gülşen bu karara itiraz etmişti.

Gülşen'in itirazı değerlendirildi ve yurt dışı yasağının 250 bin TL'lik güvence miktarı yatırması karşılığında kaldırıldığı açıklandı.

Yurt dışı yasağı kaldırılan Gülşen'in eşi ve çocuğu ile birlikte ülkeyi terk edeceği iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Bir süre önce İngiltere'ye yerleşeceği konuşulan Gülşen'in oğlu Azur'un orada eğitim görmesini istediği biliniyor.

Onur Akay'ın iddiasına göre; Gülşen bu planı için harekete geçiyor. İddialar doğrultusunda çıkan haberlere göre, müzisyen Ozan Çolakoğlu eşini bu konuda destekliyor.

Gülşen ve Ozan Çolakoğlu çiftinin müzik kariyerlerine bundan sonra İngiltere'nin başkenti Londra'da devam edecekleri belirtildi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104