banner6

Zara'dan oyunculuk müjdesi

banner37

Kurban Bayramı’nın ikinci ve üçüncü gününde Kıbrıs’ta sahne alan Zara, muhteşem yorumuyla konuklara unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı

Zara'dan oyunculuk müjdesi
banner151 banner143

Sahnede Müslüm Gürses’i anmayı ihmal etmeyen sanatçının eserlerine davetlilerde eşlik etti. ‘Kaç kadeh kırıldı’ şarkısını seslendirerek dinleyenlerden büyük alkış alan Zara, ‘Sevmek’ ve ‘Tanrı İstemezse’ şarkılarıyla konserine devam etti.

Sahne öncesi gazetecilerle bir araya gelerek bayram mesajı veren sanatçı, bayramları çok sevdiğini dile getirdi ve şöyle devam etti

“Bayram kalabalığını ve buluşmalarını çok seviyorum. Bayramlar benim için çok özel. Özellikle Kurban Bayramı maneviyata yönelmek adına bana başka mesajlar veriyor. Kıbrıs’ta olmaktan çok mutluyum.”

Ailece Kıbrıs’tayız”

Zara, Kıbrıs’a ailece geldiğini ve çok keyifli vakit geçirdiğini söyleyerek duygularını şöyle paylaştı; “Anne olduktan sonra her anlamda biraz değişiyorsunuz. Daha pratik yaşamaya alışıyorsunuz. İki gün konserim olunca Kıbrıs’a ailece gelelim dedik. Yeğenler, çocuklar, torunlar hep beraber maaile olarak gündüzleri bol bol gezip, denize girdik, akşam ise sahne hazırlığı. Kıbrıs’ı çok seviyorum.”

Çifte sürpriz: Caz ve Oyunculuk

Konser öncesi gazetecilerle bir araya gelen Zara, sevenlerine çifte sürpriz yaparak yeni projelerini anlattı. Zara“ Geçen sene opera konseri de vermiş biri olarak benden her şeyi bekleyin. Bu sefer caz söyleyeceğim. Ekim ayında Amerika’da bir caz turnemiz olacak. Diğer sürprizim ise oyunculuk. Bir şirketle anlaşmak üzereyiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2016, 09:19
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104