“‘Zen’siz Olmaz”

banner37

Küçükuncular Şirketler Grubu, Zen Diamond’la mağazalar zincirine devam ediyor. “Zen” Girne’nin ışıklarına artık pırlantanın ışıltısını da ekledi

“‘Zen’siz Olmaz”
banner90
banner99

Orhan İSMAİLOĞLU

Yurt dışı mağazalar zincirini Rusya’yla başlatan Zen Diamond, New York, Antwerp, Barcelona, Madrid, Dubai gibi birçok ülkeden sonra KKTC’de Küçükuncular Şirketler Grubu tarafından Girne’de açıldı.


22 yıl önce kuyumculuk sektöründe başlayan ticari hayatı; geçtiğimiz yıllarda birçok farklı konsepti ülkemize taşıması ile devam eden, bu ülkede yatırım ruhuna inanmış bir müteşebbis olan Küçükuncular Şirketler Grubu son yatırımı olan Zen Diamond ile mağazalar zincirine devam ediyor.


Mağazanın açılışına Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taşoy başta olmak üzere birçok iş adamı ve çok sayıda davetli katıldı.


Bakan Taçoy, Erdinç Küçükuncular’ı, mesleğe yeni başladığında tanıdığını ifade ederek azmini ve başarılarını yıllar içerisinde gördüğünü söyledi. Taçoy, “Geçen 30 yılık zamanda birçok firmayla çalıştı. KKTC’de en başarılı iş adamlarından biri oldu. Küçükuncular ailesini bir kez daha kutluyorum” dedi. 

Küçükuncular: Korkmadan risk alarak daha çok çalışacağız


Küçükuncular Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Küçükuncular, böyle bir güzelliği başta KKTC olmak üzere turizmin gözbebeği Girne’ye hediye ettiği için mutlu olduğunu ifade etti. KKTC halkının en iyiye layık olduğunu söyleyen Küçükuncular, Zen Diamond’ın ülkeye hayırlı olmasını diledi.

banner134
 


Küçükuncular, “Cemal Safi’nin şu sözleri aklıma geldi; ‘Tek Hece Aşk’ işine aşkla sarılmış sadece Türkiye değil bütün Avrupa’nın en büyük pırlanta firmasını kurmuş. Markasını Dünya Markaları arasına aldıran Zen Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı Emil Güzeliş’e buradan selamlarını yoluyorum” dedi.


İstihdam sağlayarak, vergi ödeyerek ülke ekonomisine hizmet ettiklerini ifade eden Küçükuncular, 196 çalışan ve 20 mağazayla sadece Türkiye’de değil dünyada da sayılı markalar arasında yer alan Zen Pırlanta’yla daha güçlü bir yerde olduklarını söyledi.


Küçükuncular, tüm ailesiyle birlikte üretim odaklı düşünüp, ülkemiz için daha neler yapılabileceği konusunda çalıştıklarını belirterek, “Vatanım doğduğum yer değil doyduğum yerdir. Bu ülkeye bu topraklara sarılmak hepimizin görevidir. Biz korkmadan risk alarak daha çok çalışacağız” dedi  


Mağazanın Türkiye satış fiyatlarıyla hizmet vereceğini söyleyen Küçükuncular, özel günler ve anlar için değerli armağanların mağazada yer aldığını belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75