banner6

Ziynet Sali “Eşini öve öve bitiremedi ”

banner37

Türkiye’de yayınlanan bir programın konuğu Kıbrıslı sanatçı Ziynet Sali oldu. DJ Kadir Çetin’in sunuculuğunu yaptığı programda Sali, çok özel itiraflarda bulundu. Eşini Öve Öve Bitiremedi

Ziynet Sali “Eşini öve öve bitiremedi ”
banner99

Ayrılık iddialara gülerek yanıt veren Ziynet Sali, 4 yıldır birlikte çalıştığı eşini yere göğe sığdırmadı.

Sali, ‘Erkan çok güçlü bir müzisyen, sırtımı ona dayıyorum. Enerjisi çok yüksek beni ve orkestramı çok yükseltiyor.” dedi.

Kadir Çetin’in ‘Gece hayatın var mı?’ sorusuna yanıt veren şarkıcı ‘Ben sosyal bir insanım ama gece hayatım olmadı. Sürekli partileyen bir tip değilim.” İfadelerini kullandı.

“ 2 Buçuk Ay Tekerlekli Sandalyeyle Sahneye Çıktım” Bir sahne anısını anlatan Sali, “ İlk kez yılbaşında sahneye çıktığımda kırık şişler yüzünden sol ayak parmağım ve tendonlarım kesildi. 2- 2 buçuk ay sahneye tekerlekli sandalyeyle çıktım.” dedi.

Türkiye’de iki kadının düet yapmamasından yakınan Sali, “Ebru Gündeş ve Funda Arar ile düet yapmak isterim, hem sesimizi rengi aynı hem de dostluğumuz baki.” açıklamasını yaptı.

Annesi Sürpriz Yaptı

Ziynet Sali’nin annesi Sali’yi yayın sırasında Kıbrıs’tan telefon ile görüntülü olarak arayarak sürpriz yaptı. Kızının çok temiz kalpli olduğunu ama bazen nazlı bazen de çok inatçı olduğunu söyledi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104