Mercan yakalamaktan kollarımızda derman kalmadı!

Bakalım bu dopdolu videoda siz de teknemize konuk olduğunuzu hissedecek misiniz? Gün boyu, iki dakika dinlenemeden mercan avı yaptık ve böyle yorgunluğun kahrı dahi çok güzeldi. Günün özeti bile, tam bir saat, 8 dakika, 35 saniye! Evet, bu video benim en sevdiğim, beni en çok yoran balık avı ve videosu oldu diyebilirim! En başa en güzel anları koymadık, sırayla ne balık geldiyse ona göre montajladık. Baştan sona dop dolu bir video oldu diyebilirim.

Arkadaşlarım elektrikli çıkrıklarla 120 metrelerde rahat av yaparken (takılmadan olmaz. :) ), ben Shimano Ocea Jigger ile günü manuel tamamladım. :) Videodaki bütünlüğü bozmamak adına, çok fazla kesme biçme yapmadım. Çünkü amacımız o güzel anları sizlere de yaşatmak!

Ettiğimiz muhabbet beni o kadar sardı ki montajlarken dahi bir dakika bile sıkılmadım, umarım izlerken sizler de sıkılmazsınız. Çok aşırı konuştuğum doğrudur, ben bile montajda şaşırdım. :) İleri almayın, her saniyede eğleneceğinize ve ustalardan birşeyler kapacağınıza eminim! Eğer eğlenemiyorsanız ve öğrenemiyorsanız, balık avı size uygun bir hobi değildir. :)

Video Detayı :

Mehmet Aygın abimizin teknesine, Zafer Satılmış ile konuk olmuştuk. En sevdiğim avcılık olan, geleneksel yemli takımlarla mercan avına gitmiştik. Deniz başlangıçta çok güzeldi, harika bir av yapmaya başlamıştık. Daha sonrasında esmeye başlayan rüzgar, hızımızı yine kesememişti. Ancak videodaki kısa süreli rüzgar sesine mani olamadık. Yakaladığımız yaklaşık 15 KG. mercan balığı, akşama evde bekleyen ailelerimizle birlikte yenilecek bir akşam yemeğinin de habercisi olmuştu. Mercan avında skora etki eden teknikler Mehmet Aygın ve Zafer Satılmış ustalarımızın anlatımlarıyla eminim hoşunuza gidecektir. E tabi ben de pek susamadım, balık yakaladıkça yakaladığım hava da eğlence katsayımızı arttırmıştı. Hani hep deriz ya o tatlı rekabet olmazsa, hiçbir hobinin tadı çıkmaz. Daha fazla uzatmadan, videomuzu sizlere takdim etmek istiyorum. Lütfen videolarımızın devamı için beğeni, paylaşım ve değerli yorumlarınızın çok önemli olduğunu unutmayınız. Keyifle seyirler dileriz.

Daha fazla balık avı videosu için https://www.balikoltamda.com adresini de ziyaret edebilirsiniz.

Kıbrıs mercan avı,KKTC balık avı,Kıbrıs balık avı,Kıbrıs'ta mercan avı,Yemli balık avı,tekneden balık avı

YORUM EKLE