banner6

Arıklı: Güzel günler bizi bekliyor

banner37

Başbakan Yardımcısı, Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı, bir web TV’ye telefon ile katılarak, Ankara ziyareti hakkında açıklamalarda bulundu.

Arıklı: Güzel günler bizi bekliyor
banner99

Arıklı, gitmeden önce tereddütleri olduğunu belirterek “Yola çıkarken, Maliye Bakanı’nın söylediği ‘640 milyon TL’ye ihtiyacımız var’ söylemi kulaklarımda çınlıyordu. Tereddüt içerisindeydim. 640 milyon değil, 800 milyon liranın masaya koyulduğunu görünce, çok sevindim. Bizim için 800 milyon ayrıldığını duyunca oldukça sevindim ben… Sürpriz oldu benim için” dedi.

2021 yılının rahat bir şekilde geçirilmesi adına ve ekonomik krizden çıkmanın yollarını el birliği ile aradıklarını dile getiren Erhan Arıklı, “Ne bu hükümet geçmiş hükümetlere benzeyecek, ne de Türkiye eski Türkiye…” dedi.

banner134

Türkiye’den kaynak olarak alınan 800 milyon TL’nin piyasanın tam göbeğinde olduğuna işaret eden Arıklı, bu paranın ekonomiyi canlandıracağını söyledi.

Başbakan Yardımcısı Erhan Arıklı, şu ifadeleri kullandı: “Güzel günler bizi bekliyor… Her şey güzel olacak, halkımız sabretsin biraz.”

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104