UBP Olağanüstü Kurultayı tamamlandı...Genel Başkan Hamza Ersan Saner seçildi

banner37

UBP'nin 12’nci Olağanüstü Kurultay’ında 'tek aday' olan Hamza Ersan Saner, UBP'nin Genel Başkanı olarak seçildi.

UBP Olağanüstü Kurultayı tamamlandı...Genel Başkan Hamza Ersan Saner seçildi
banner90
banner8

Ulusal Birlik Partisi’nin (UBP) başkanlık seçimini gerçekleştireceği olağanüstü kurultay bugün yapıldı. Kurultayda başkanlık için tek aday olan Başkan Vekili Başbakan Ersan Saner UBP Genel Başkan'ı seçildi.

banner134
Ulusal Birlik Partisi’nin Lefkoşa Elysium Park Salonu’nda yer alan olağanüstü kurultay saat 13.00 sıralarında başladı.Genel Başkan seçilen Hamza Ersan Saner başkan seçilmesinin ardından konuşma yaptı.

UBP Genel Başkanı Saner, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"UBP olarak vatansevgisi, halkımıza hizmet anlayışı ile hareket ettik ve hükümetimizi kurduk... Bizim yüksek sorumluluk anlayışımız olmasaydı, bir hükümet kurmak mümkün olmayabilirdir. 11'nci Olağanüstü Kurultay'ımızda eş zamanlı olarak adaylıktan çekilmesiyle birlikte tamamlayamadık... Halkımızın beklentileri doğrultusunda düzgün bir rota çizebildik. Güvenoyumuzu aldık, halka hizmet yoluna koyulduk... Bize yakışanda budur... Bugün Olağanüstü Kurultay'ımızı tamalıyoruz. Bizim davamız bir, gayemiz bir... Çünkü biz UBP'liyiz. Bu davaya inanan, bu davanın savunucusu olan bizler adayımızı Cumhurbaşkanlığı sarayına uğurladık. Partimize gösterdiğiniz destekten, Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ı seçtiğiniz için teşekkür etmek istiyorum... 

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2020, 14:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75