banner6

'1. Doğada Engel Yok' yürüyüşü gerçekleştirildi

banner37

Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneğinin düzenlediği ‘’1. Doğada Engel Yok’’ yürüyüşünde, Haspolat UKÜ güzergahında 6,5 km olan parkuru engelliler ve engellilere destek olmak isteyenler tarafından yüründü.

'1. Doğada Engel Yok' yürüyüşü gerçekleştirildi
banner150 banner151 banner143

Dernek’ten yapılan açıklamaya göre, yürüyüşe Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Hamza Ersan Saner de katıldı.

Telsim, Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’nin düzenlediği doğa yürüyüşüne destek verdi. Taşkent’te gerçekleşen yürüyüşe, Dağcılık Spor Derneği ve NorthPrime Insurance da destek oldu.

Engelliler için farkındalık yaratmayı öncelik haline getiren Telsim, Engelliler için Elele diyerek, her 10TL bağışta bulunup yürüyüş numarası alan katılımcıya yürüyüş için gerekli malzemelerin arasında olan şapka, çanta, su ve atıştırmalık dağıttı.

Telsim, yürüyüş başlamadan önce katılımcıların almış olduğu katılım numaraları arasında çekiliş de yaptı ve 153 numaranın sahibi olan katılımcı Süleyman Güçlüsoy Telsim’den bir adet Vodafone Mini Tab 7 tablet kazandı.

Etkinlikte  bir de ip çekme oyunu oynandı. Parkurun sonunda yürüyüşe katkı koyan tüm sponsorlara, Ortopedik Özürlüler Derneği tarafından birer teşekkür sertifikası takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2016, 16:57
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110