banner6

Ambulans olay yerine 40 dakikada ulaşabildi

banner37

Kurban Bayramı nedeniyle Fuar Alanı’na kurulan bayram yerinde, dün akşam çıkan kavgada ciddi şekilde yaralanan Şefik Erdine, ambulans için acil giriş yolu ayrılmayınca, dakikalarca yerde ambulansı bekledi.

Ambulans olay yerine 40 dakikada ulaşabildi
banner151 banner143

Elmas TOKAY

Kurban Bayramı nedeniyle Lefkoşa Fuar Alanı’na kurulan bayram yerinde dün akşam çıkan kavgada ciddi şekilde darp edilen Şefik Erdine için çağrılan ambulans olay yerine 40 dakikada ulaşabildi. Ambulansın girişi için yol ayrılmayan bayram yerinde yaşanan bu olay vatandaşların büyük tepkisini topladı. Vatandaşlar, “ciddi bir yaralanma olsaydı adam burada ölüp kalacaktı” diyerek, tepkilerini dile getirdi. Polis ekipleri, kavgaya hemen müdahale ederek Erdine’yi darp eden 3 kişiyi tutukladı.

Giriş karanlık

Fuar Alanı’na giriş yerinin de karanlık olması vatandaşların tepkisine neden oldu. Kurban Bayramı’nın ilk gününde çok sayıda kişiyi ağırlayan bayram yerinin giriş kısmının karanlıkta kalması nedeniyle Trafik Polisleri de güçlükle görev yapabildi. Polisler her hangi bir kaza olmaması için büyük çaba harcadı.

 

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2017, 12:56
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104