banner6

Avcı: Lütfen herkes sesimi duysun!

banner37

İki kez meme kanserine yakalanıp, yenmiş olan İnci Avcı hastalığının metastaz yaptığını sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımla duyurdu. Avcı, “Maalesef ki hastalığım metastaz yapmış olduğunu öğrendim sağ tarafımda Küçük beyincikte 3 milim kitle olduğunu belirttiler” dedi.

Avcı: Lütfen herkes sesimi duysun!
banner99

İki kez meme kanserine yakalanıp, yenmiş olan İnci Avcı hastalığının metastaz yaptığını sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımla duyurdu. Avcı, “Maalesef ki hastalığım metastaz yapmış olduğunu öğrendim sağ tarafımda Küçük beyincikte 3 milim kitle olduğunu belirttiler”

İnci Avcı’nın sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım şu şekilde:

Evet arkadaşlar bir haftadır geçmeyen bir baş ağrısı şikayetiyle Mağusa acil hastane gittim yılbaşı günüydü serum verdiler yolladılar beni ertesi gün yaşam hastanesi gittim orada da iki serum verdiler onlara onkoloji hastası olduğumu belirtim eve yolladılar pazartesi günüde Mağusa acil servisine gittim geçmeyen baş ağrım olduğunu söyledim onlarda hemen beyin tomografisi çektiler sonra beyin emarı çektiler ve Maalesef ki hastalığım metastaz yapmış olduğunu öğrendim sağ tarafımda Küçük beyincikte 3 milim kitle olduğunu belirttiler sonra kendini doktorumu aradım hemen buraya gelmemi söyledi bende geldim pazartesinden beri yatıyorum.. ne olacağını bilmiyorum beyin olunca biraz düşündürüyor beni kurula gireceğim ama burada ameliyatın olabileceğini söylediler kurula giremeyeceğimi kendi imkanlarım dahilinde gidecek olduğumu fakat bu meblağ 250.000 TL sadece ameliyat ücreti uçak biletleri hariç buradaki tüm doktorlara güvenim sonsuz beyin olduğu için korkutucu ve düşündürücü lütfen herkes sesimi duysun....

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2023, 16:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104