Bir destek de sen ver

banner37

Altın Patiler Derneği, Nöroblastom (sinir hücrelerindeki tümör) teşhisi konulan 6 yaşındaki Nefes Demirpençe için yardım kampanyası başlattı

Bir destek de sen ver
banner99

Ahmet İLKTAÇ

Altın Patiler Derneği, Nöroblastom tümörü ile mücadele eden 6 yaşındaki Nefes Demirpençe için yardım kampanyası düzenliyor.

Dernek, Vergi Dairesi’nden onaylı olarak basılan bin 500 adet biletin satışından elde edilecek gelir ve toplanacak bağışları, Nefes’in ailesine tedavisi için verecek.

Altın Patiler Derneği’nden Hatice Azizoğlu, uzun zamandır Nöroblastom (sinir hücrelerindeki tümör) hastalığıyla savaş veren Nefes Demirpençe için yola çıktıklarını söyledi.

Umut ve sevgi dolu olan Nefes için Vergi Dairesi’nden onaylı bin 500 adet çekiliş bileti bastıklarını kaydeden Azizoğlu, biletlere katkı koyan 20 işletme ve 35’in üzerinde hediye olduğunu bildirdi.

banner134
Hatice Azizioğlu, elde edilen tüm gelirin Nefes’e bağışlanacağını dile getirdi. 12 Nisan 2017 Çarşamba akşamına kadar biletleri satmaya devam edeceklerini belirten Azizoğlu, 12 Nisan akşamı da Strada Cafe ve Bar’da Nefes için toplanıp noter eşliğinde çekilişi gerçeklikleştireceklerini ifade etti.

Azizoğlu, 12 Nisan akşamı kafeye giriş sırasında bir bağış kutusu yerleştireceklerini ve elde edilen tüm geliri Nefes’in tedavisi için aile yakınlarına teslim edeceklerini açıkladı.

Derneklerinin uzun bir zamandan bu yana aktif bir şekilde çocuklar ve hayvanlar arasında güçlü ilişkiyi desteklediğine dikkat çeken Azizoğlu, Nefes’in sergilediği güçlü duruma tepkisiz kalamayacaklarını söyledi.

Hatice Azizoğlu, Nefes’e katkı koymak için böyle bir etkinlik organize ettiklerini, tedavi süresince de ellerinden gelenin fazlasıyla destek olacaklarını aktardı.

Altın Patiler Derneği üyesi Azizoğlu, “Hayata karşı bakış açısı ile bizlere ders veren minik Nefes ile canlı bir yayın açarak 12 Nisan gecesi bizimle birlikte olmasını sağlayacağız. Uzakta bile olsa, onu sevenler, varlığını ve desteğini hissettirdikçe Nefes eski sağlığına kavuşacaktır. Nefes bu savaşı verirken seferber olan Kıbrıs halkına biz de Altın Patiler Derneği olarak teşekkürü borç biliriz” diye konuştu.

Hatice Azizoğlu, Nefes’e destek olmak isteyenlerin kendisine 0533-842-98-19 numaralı telefondan ulaşabileceklerini de kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2017, 08:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75