banner6

Birkaç adımda genç görünüm

banner37

Birkaç adımda genç görünüm
banner90
banner99

Biz kadınlar yaşlanmayı kabul etmeyiz. Her zaman her yerde genç görünmeyi severiz. Peki biz kadınları yaşlı gösteren hatalar nelerdir? Sizde haberimizdeki bu tavsiyelere uyun, her daim genç kalın... 

Kimse yaşlanmayı istemez ama bunu en çok kadınlar istemez. Bu haberimizde kadınlara yönelik 8 moda hatasını bildiriyoruz. Sizi yaşlı gösterecek bu hatalardan kaçınırsanız aradaki farkı yakın çevreniz çok kolayca farkedecektir. Gençken " büyük görünmek " bir iltifattı ama yaşlanınca farklı bir hikaye... Sizi daha yaşlı gösteren bazı modalar olduğunu biliyor muydunuz ? Bu sefer 5 tanesini sıralayıp tanıtacağız.

1. SİYAH GİYİNMEK
Siyah rahattır, bunu hepimiz biliyoruz, ancak tamamen siyah giymek yaşınızı yargılamak için iyi bir yol değil. Bunun yerine, siyah teninizin daha kötü görünmesini sağlar, bu nedenle otomatik olarak yaşınıza göre yüksek bir şekilde yargılanabilirsiniz. Siyah kıyafetleri bazı renklerle kombinlemek sizi daha güzel ve genç gösterecektir.
2. HACİMLİ TAKILAR (ÖZELLİKLE İNCİLER)
Büyük mücevherler artık trend değil. Bunun yerine, giderek daha fazla insan oldukça küçük ve gizli takılar seçiyor. Bu sayede takı, genel koordinasyona hakim olan bir unsur değil, kıyafetinizi daha güzel kılan ekstra bir unsurdur. Küçük takılar sadece şık görünmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda biraz daha genç görünmenizi de sağlayabilir. Kıyafetinizin izlenimini bozacağı için inci kullanmaktan kaçınmak en iyisidir.
3. KAHVERENGİ ÇORAP VEYA TAYT
Taytlar ve çoraplar çeşitli kıyafetleri tamamlar. Siyah taytla yanlış gidemezsin ama kahverengi tayt yanıltıcı olabilir. Özellikle ten renginizden daha koyu taytlar giymeyin! Bacaklarınızı güneş yanığı gibi gösterecek ve sizi daha yaşlı gösterecektir.
4. SİYAH GÖZ MAKYAJI
Tıpkı tamamen siyah giysiler gibi, tamamen siyah makyaj da teninizin daha kötü görünmesine neden olabilir. Artı, kalın siyah göz kalemi yalnızca kırışıklıkları vurgular. Göz makyajı için kahverengi, zeytin yeşili ve grileri seçmek akıllıca olacaktır. Sadece gözlerinin daha güzel görünmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda daha genç görünmeni de sağlar.
5. ÇİÇEK BASKILI GİYSİLER
Eğlenceli bir baskıya sahip giysilere karşı değiliz, ancak aşırıya kaçmamalısınız. Basılı bir ürün seçip onu sessiz bir kıyafetle kombinleyerek, fazla havalı olmak isteyen biri olarak karşılaşmamanızı sağlarsınız. Çiçek desenli giysilere özellikle dikkat edin: çok genişlerse, çabucak büyükannenize benzeyeceksiniz. Bu yüzden vücudunuza uygun bir giysi seçin.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2023, 22:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104