banner6

Değişim yılı 2017

banner37

Sevgili okurlarımız astroloji yolculuğumuz başlarken, sevgi ve ışıkla kucaklıyorum her birinizi. Paylaşımlarımla gökyüzünün dilini anlatmaya çalışacağım sizlere.

Değişim yılı 2017
banner151 banner143

Astrolog Sevinç TOZDUMAN

Burçlar, gezegenler, tutulmalar, retrolar... Birlikte öğrenecek ve bu süreçlerde uygulaya bileceğiniz tarifler sunacağım.
   Evet dünyamız bir yıllık seyrini tamamlıyor. Bitişler yeniliklerin kapısını açıyor. 2016 yılını ve karma enerjilerini gönderirken, 2017’in değişim enerjisini kucaklıyoruz. Kaoslar yerini dönüşüme ve birlik bilincine bırakıyor. 
   Farkındalığın, özgürlüğün, yüksek bilincin ve aydınlanmanın kısacası radikal değişimlerin yılı olacak 2017... Uyanış vakti hoş geldin….

Ego esareti ilk sınavımız
  
    Evet sancılı ve yorucu süreçlerden de geçeceğiz. Ego esareti ilk sınavımız. Kişi kendi içine dönmez ve kabule geçip çözülmeler yaşamazsa dikkat kırmızı ışık yandı demektir.  Bu dönemi basitçe atlatma ın yolu başkalarını değil kendimizi sorgulamaktan geçiyor. "Ne istiyorum?" Ve "Ne için yaşıyorum?" Sorularına vereceğiniz cevaplar kadar basit çözümleriniz.
      Kişi kendi ruhsal gerçekliğine odaklanınca hayat ona bolluk ve bereket getirir. Evrenin çalışma sistemine saygı duyan her varlık içsel dönüşümünü tamamlayacak. Bunu işitmeyi reddeden ego odaklı kişiler ise kaos sürecine gireceği bir yıl. Başkalarının hakkı ile beslenenleri ve zorbaları zor günler bekliyor. Adalet terazisi kuruluyor. "Ne ekersen, onu biçersin" boşuna söylememiş atalar. İşte tamda bu yaşayacağımız, toplayacağımız hasat ektiğimiz ne ise o olacak. Yeni gelenler ve uyanan bilinçler birlikten barıştan ve sevgiden yanalar. Hümanist, hayvan sever, doğasever ve sanatseverler. Şiddeti, savaşı, kaosu, bölücülüğü ve ayrımcılığı tanımıyorlar. Onları kimse kandıramayacak.  

 

Düzene karşı güç birliği
  
Toplumsal farkındalık artışı, bozuk düzene karşı güç birliği yani birlik bilinci oluşturuyor. Bitkisel ve doğal tedavi yöntemleri ön plana çıkıyor. Öze dönüş diyebiliriz buna. Hayvanlara ve doğaya duyarlı nesil oluşuyor. Doğayla özdeşleşen ve sevgide buluşan milyonlarca genç, insanları bir noktaya toplayacak. Vejetaryen ve aktivist yapı da artış meydana geliyor. Bilinçli ve duyarlı ve evrenle uyum içinde bir nesil oluşuyor.
   Dünya ana sınayacak bizi, doğal afetlerin sıkça yaşanacağı bir yıl 2017. Toprak, su, hava ve ateş tüm elementler hareket halinde... İnsanoğlu ne verirse, doğa karşılığını verecek bize. 
   Tüm düzen, tüm var oluş yeniden yapılanıyor.
   Tabular devriliyor, sınırlar yıkılıyor devrim odaklı, özgürlükçü, reformcu bir dönem. Kucaklamaya hazır olun değişimi.
   Dövizden uzak durun, çokça artış ve iniş çıkış yaşanacak borsada. Cebinizi de kesenizi de yakmayın.
   

2017’de sevgili Yay’ları neler bekliyor?
  
Evet Aralık ayı konuğumuz sevgili Yay Burcu...
   Yaylar 2017 yılında kendini ifade etmeyi başarıyor. Kendinde yaşadığı bu değişim ona özellikle kişisel iletişimi aktif olarak kullanma becerisi sunuyor. Bu yetenek sayesinde özellikle iş hayatında büyük anlaşmalar ve başarılar altına imza atmasına olanak sağlanıyor.
   Gelir artışı sayesinde son 10 yıldır süren kıtlık ve maddi sıkıntıdan kurtuluyorlar. Yıllardır ertelenen iş kurma,ev alma... Gibi yatırımlar için fırsatlar oluşuyor.
    Evli yaylar eşiyle yeniden doğumu yaşarken, bekâr yaylar aradıkları aşkı buluyor. 
   Uyum, ahenk ve keyif yılı. Adli konularda hakkaniyet ve adaleti yaşıyorlar. Hatta geç gelen adaleti. Kapanmış davalar yeniden inceleniyor. Kayıplar geri geliyor.
   Arkadaş ilişkilerinizde  temizlik sürecini tamamladınız. Ancak geri dönmek isteyenler olacak. Aman deyim kendinizi tanrıyla bir tutup sakın gereğinden çok affedici olmayın.
   Sevgili yaylar kısacası 2017 sizin için kardelen çiçeğimin katman katman kara inat göğe baş kaldırıp çiçek açması gibi. Keyfini çıkarın. Sevgilerimle….
      Sevgili dostlar yazımı noktalarken unutmayın ki "Bal kabağını at arabasına dönüştüren sihir, sizin parmak ucunuzda, mucize sizsiniz, ötesi yok"
   

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2016, 14:28
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104