Durumu çok kritik!

banner37

Gazimağusa’da Silver Beach sahilinde denize girdikten kısa süre sonra boğulma tehlikesi geçiren 77 yaşındaki turist Ayten Madak, Lefkoşa Devlet Hastanesi’nde yaşam savaşı veriyor.

Durumu çok kritik!
banner90
banner8

Ahmet İLKTAÇ

Gazimağusa’da dün sabah Silver Beach Plajı’nda, ülkemizde turist olarak bulunan 77 yaşındaki Ayten Madak, denize girdikten kısa bir süre sonra boğulma tehlikesi geçirdi.

Ülkemizde turist olarak bulunduğu öğrenilen Ayten Madak’ı, bölgedeki bir işletmede çalışan genç ve kendisiyle birlikte sahile gelen kız kardeşi kurtardı.

banner134
Talihsiz kadın, önce ambulansla Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Durumu ağır olan ve çok miktarda su yutması nedeniyle solunum zorluğu yaşayan kadın, daha sonra Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Ayten Madak’ın durumunun oldukça ağır olduğu öğrenildi.

Ayten Madak’ın, kız kardeşiyle geldiği Silver Beach sahilinde, denize girip bir süre yüzdüğü, ardından da balon şamandıranın yanına vardığında kız kardeşine de denize girmesi için seslendiği, ardından da aniden “imdat”, “imdat” diye çığlık atmaya başladığı öğrenildi. Talihsiz kadın, plajdaki bir genç ve kız kardeşi tarafından denizden çıkarılarak ambulansa bindirildi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2017, 08:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75