Efsaneler, Nefes için Kıbrıs'a geliyor

banner37

Poy Organizasyon, Nöroblastom tümörüne karşı mücadele veren 6 yaşındaki Nefes Demirpençe için Türkiye Şöhretler Karmasını KKTC'ye getiriyor

banner87
Efsaneler, Nefes için Kıbrıs'a geliyor
banner8

Ceren ÖZBİL

Nöroblastom tümörü ile mücadele eden 6 yaşındaki Nefes Demirpençe'ye yardım için devreye giren Poy Organizasyon, Türkiye Şöhretler Karmasını KKTC'ye getiriyor.

Antrenörlüğünü Yılmaz Vural’ın yaptığı ve Rüştü Rençber, Cihan Haspolatlı, Murat Erdoğan, Ümit Davala,

Rıdvan Dilmen, Ahmet Dursun, Tugay Kerimoğlu, Orhan Kaynak, Hami Mandıralı, Recep Çetin, Hakan Ünsal, Evren, Nuri Turan, Cafer Aydın, Ümit Karan, Mustafa Kocabey, Erkan Engin, Orkun Uçar, Metin Uzun, Kubilay Eren ve Kerem İnan oluşan Türkiye Şöhretler Karması KKTC'de maç yapacak.

19 Nisan Çarşamba gecesi saat 19.30’da başlayacak maçtan elde edilecek gelir, Nefes Demirpençe'ye bağışlanacak. Biletler Girne, Gazimağusa, Lefkoşa ve Güzelyurt'taki  Deniz Plaza'da 20 TL'ye satılacak.

"Nefes'e nefes olalım"

Poy Organizasyon Direktörü Özerk Göçmen, KIBRIS Gazetesi'ne yaptığı açıklamada bu organizasyonu Merit Lefkoşa Hotel ve Casino’nun katkılarıyla gerçekleştirdiklerini söyledi ve şu ifadeleri kullandı:

“Nefes ve Nefes gibi olan birçok çocuğumuz var. Hepimizin evladı var. Geleceğimiz olan bu çocuklarımıza elimizden gelen maddi ve manevi yardımı yapmak, anne ve baba, hatta insan olarak hepimizin sosyal sorumluluğudur.

Tüm Kıbrıs halkını, Nefesimizi kurtarıp, ona destek olmak için 19 Nisan Çarşamba gecesi saat 19.30 da Girne Mete Adanır Stadı’na davet ediyoruz. Türkiye Şöhretler Karması ile Gönyeli Master Futbol takımı arasında oynanacak olan müsabaka biletleri Girne, Gazimağusa, Lefkoşa ve Güzelyurt'taki Deniz Plaza'larda satışa çıkacaktır. Haydi Kıbrıs Nefes'e Nefes olmaya.”

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2017, 08:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner108