Fizyoterapistler, yaralılara gönüllü hizmet vermeye hazır!

banner37

Kıbrıs Türk Fizyoterapistler Birliği yayımladığı basın açıklamasıyla, birliğin yaralılara gönüllü hizmet vermeye hazır bulundukları bildirildi. Açıklama şöyle:

banner87
Fizyoterapistler, yaralılara gönüllü hizmet vermeye hazır!
banner90
banner8

29 Kasım sabahı kapkara bir güne uyandık; pırıl pırıl 2 gencimizle gençlerimizi okullarına taşıyan vatandaşımızın ölümleri biz fizyoterapistleri de tüm halkımız gibi derin bir hüzne ve acıya boğmuştur.

Kaybettiklerimizin ailelerine, yakınlarına ve tüm halkımıza baş sağlığı diler, acılarını en derin duygularımızla paylaşırız. Ayni trafik kazasında yaralananların iyileşmesi ve bir an önce aramıza dönebilmesi için şu an tüm sağlık personeli seferber olmuştur.

Kıbrıs Türk Fizyoterapistler Birliği olarak gereken her zamanda yaralılarımıza gönüllü hizmetimizi buradan bildirmek ve acil şifalar dilemek istiyoruz.

Devlet hastanesinde kaldıkları süre nezdinde kamuda çalışan üyelerimizin profesyonel yardımı hep yanlarında olacaktır ve sonrasında da gönüllü olarak üyelerimiz dönüşümlü olarak yine yaralanan yurttaşlarımıza ellerinden gelen profesyonel desteği verme kararı alınmıştır.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2016, 11:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75