banner6

İskele Belediyesi çalışanlarının kalp sağlığı taraması YDÜ Hastanesi'nden

banner37

İskele Belediyesi ile Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi arasında sağlık alanında işbirliği protokolü imzalandı.

İskele Belediyesi çalışanlarının kalp sağlığı taraması YDÜ Hastanesi'nden
banner151

YDÜ Hastanesi’nde, bugün gerçekleştirilen toplantıda işbirliği protokolüne İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu ile Yakın Doğu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Doç. Dr. İrfan S. Günsel imza koydu. Protokol, 157 Belediye çalışanının Kalp Sağlığı Taramasını içeriyor.

Protokol kapsamında, açlık kan şekeri, total kolestrol, trigliserid, HDL, LDL, tam kan sayımı, EKO, EFOR, EKG, akciğer filmi tetkileri ile kardiyolojik muayeneleri gerçekleşecek.

Sadıkoğlu: Çalışanlarımız bizim için en büyük değerlerdendir

Belediye açıklamasına göre, imza töreninde konuşan İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, “Çalışanlarımız bizim için en büyük değerlerdendir” diyerek protokole katkı kıoyan belediye meclisi üyeleri ve YDÜ’ye teşekkür etti.

Protokol imza töreninde konuşan Yakın Doğu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Doç. Dr. İrfan S. Günsel ise hem üniversitenin, hem de İskele Belediyesi’nin “bu küçük ama çok değerli ülke için” çalıştığına dikkat çekti.

Protokol töreninin ardından İskele Belediyesi Başkanı Hasan Sadıkoğlu ve Belediye Meclis Üyeleri ile Müdür Vekili, YDÜ Kurucu Rektörü Dr. Suat İ. Günsel'e nezaket ziyaretinde bulundu. Kurucu Rektör Dr. Suat İ.Günsel, günün anısına İskele Belediyesi Başkanı Hasan Sadıkoğlu  ve Meclis üyelerine birer plaket takdim etti.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2017, 18:54
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner88

banner110