banner6

Metabolizma hızlandıran mucize zayıflama kürü

banner37

Zayıflamak için neler yemeliyiz? Zayıflamak için hangi kürü uygulayabiliriz haberimizin detaylarında

Metabolizma hızlandıran mucize zayıflama kürü
banner99

Zayıflamak İçin Ne Yemeliyiz?

Zayıflama püf noktaları olan kür ve çaylar, kalori alımı sağlıklı bir şekilde kısıtlandığında etkisini gösterebilir. Son derece etkili zayıflama formülleri arasında yer alsalar da zayıflama diyeti ve zayıflama egzersizi ile desteklenmediğinde pek de işe yaramaz. Zayıflama yolları içerisinde en sağlıklısı, dengeli ve besleyici bir beslenme programı oluşturmaktan geçer. Bunun için protein alımını arttırmak ve sağlıklı yağlar tüketmeye başlamak tavsiye edilir.

Zayıflama egzersiz seçimi yapılırken kardiyo ile birlikte güç egzersizlerine de göz atmak gerekir. Yağ yakımını hızlandırmak için vücut ağırlığının her bir kilogramı için 0.8 ile 1.1 gram protein almak gerekir. Yeterli protein alımı, daha çabuk tokluk hissedilmesine yardımcı olur, gereksiz kalori alımını engeller. Kalori kısıtlaması yaparken yağ tüketimini kısıtlamaktan ziyade basit karbonhidratları beslenmeden çıkarmak daha etkili sonuçlar verir. Hormonların yapısına katılan ve çok sayıda vitamini ağırlayan yağlar, metabolizmanın tıkır tıkır çalışmasını sağlar. Kalori kısıtlaması yaparken karbonhidratları sınırlandırmak en doğru tercihler arasında yer alır. Tüketilecek karbonhidratların taze meyve ve sebzeler olmasına özen göstermek, bol lifli tam tahıllardan yana kullanmak gerekir. Ara öğünlerde zayıflama çay çeşitleri tüketilmesi metabolizmanın uyarılmasına yardımcı olur. Zayıflama çayları ve suları, toksinlerin atılmasını da sağlar.

Mucize Zayıflama Kürü

3 yemek kaşığı kadar ev yoğurdu ile yarım çay kaşığından daha az toz zencefil, zerdeçal ve toz tarçın iyice çırpılarak hazırlanan karışım, gece yatmadan bir saat önce tüketilir. Üzerine beş bardak kadar su içilmesi ile tamamlanan kür, metabolizmayı hızlandırıp yağ yakımını arttırır.

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2022, 17:49
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104