'Nefes' için bir oldular

banner37

Lefke Belediyesi Halk Dansları Ekibi tarafından, “Birimiz Hepimiz Hepimiz Nefes İçin” sloganıyla yardım kermesi düzenledi

'Nefes' için bir oldular
banner99

Mustafa ÖZYAĞCI

banner134

Lefke Belediyesi Halk Dansları Ekibi tarafından, “Birimiz Hepimiz Hepimiz Nefes İçin” sloganıyla yardım kermesi düzenlendi. Gemikonağı Sahil Şeridi’nde önceki gün saat 10.00-23.00 saatleri arasında düzenlenen yardım kermesine CTP Güzelyurt Milletvekili Armağan Candan, CTP Lefke Örgütü temsilcileri, vatandaşlar ile LAÜ öğrencilerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Tedavi masraflarının karşılanması için, iki gün boyunca düzenlenen kermeste elde edilecek yardımın tümü Nefes’in ailesine bağışlanacak.

Dilek balonları uçuruldu

Etkinlikte, kermes yürütücülerinin hazırlamış oldukları ev yemekleri, tatlılar ve içeceklerin yanı sıra, yardıma katkı koymak için stant açan diğer yardımsever vatandaşlar, satış yaptılar. Nefes’in sağlığına kavuşması için bir araya gelen vatandaşlar hep birlikte, dilek balonlarını uçurdu ve dualar etti. Kermeste ayrıca, İlkokul Öğrencileri Dans Grupları, Halk Dansları Ekipleri’nin gösterileri yer alırken, akşamüstü ise yerli sanatçılar sahne aldı.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2017, 08:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75