banner6

Savaşan: Annelerimize aile ve toplum içinde hak ettikleri saygıyı göstermeliyiz...

banner37

Kıbrıs Sağlık Turizmi Konseyi Başkanı Ahmet Savaşan ile Konsey Yönetim Kurulu Üyesi ve Serbest Çalışan Hekimler Birliği Başkanı Dr. Remzi Gardiyanoğlu Anneler Günü’nde Bülent Ecevit Rehabilitasyon Merkezi’ndeki yaşlılar ile ülkemizde bulunan turist hasytaları ziyaret ederek Anneler Günü’nü kutladı.

Savaşan: Annelerimize aile ve toplum içinde hak ettikleri saygıyı göstermeliyiz...
banner151 banner143

Anneliğin, karşılıksız ve şartsız bir sevgiye dayanan, almadan veren, sevgisi ve şefkati hiç eksilmeyen ve hiçbir değerle kıyaslanmayacak kadar kutsal bir görev olduğunu dile getiren Konsey Başkanı Ahmet Savaşan, "Ailenin temel taşı olan annelerimiz, bu vatanın her karış toprağında emeği olan, güce güç, umutlara umut katan en değerli varlıklarımızdır. Yeryüzünde bir annenin yavrusuna gösterdiği şefkati, karşılıksız sevgiyi ve sınırsız özveriyi başka hiçbir yerde bulamayız. Yılmak nedir bilmeden sevgi ve şefkatle, fikren ve bedenen sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen annelerimize ne kadar minnet ve hizmet etsek azdır” dedi.

Anneler temiz duyguların timsalidir...

İnsanın hayatındaki en önemli varlıklardan biri olan annelerin, gerek aile gerekse de toplum içinde hak ettiği saygıyı görmesinin hayati  öneme sahip olduğuna vurgu yapan Savaşan, “hepimiz başta kendi annemiz olmak üzere bütün annelere saygı göstererek, onları sadece bir gün değil, yılın her günü ve her saati baş tacı yapmalıyız. Bu gün vesilesiyle, emsalsiz ve sınırsız sevginin, hoşgörünün, sabrın en masum ve temiz duyguların timsali annelerimizin karşısında saygıyla eğilerek Anneler Günü'nü kutluyor, sağlıklı, huzurlu bir hayat geçirmelerini diliyorum" diye konuştu.

Anneler mutlu oldu...

Bülent Ecevit Rehabilitasyon Merkezi’ndeki yaşlılar ile Kuzey Kıbrıs’da bulunan turist hasta Anneler de Konsey yetkililerinin Anneler Günü’nde kendilerini hatırladıklarından ötürü duydukları büyük mutluluğu dile getirdiler.

 

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2017, 13:48
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104