Şimdi de tomografi cihazı çalışmıyor

banner37

Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde eksiklikler bitmiyor

Şimdi de tomografi cihazı çalışmıyor
banner90
banner99

“ARIZANIN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR”… Sağlık Bakanı Ali Pilli’nin önceki gün Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde bazı tahlillerin yapılamadığını açıklamasının ardından, hastanedeki tomografi cihazının da bozulduğu ortaya çıktı. Cihazın bozulduğunu doğrulayan Başhekim Adil Özyılkan, cihazla ilgili firmayla görüşüldüğünü ve arızanın giderilmesi için çalışmaların sürdüğünü kaydetti.

Serap ŞAHİN

Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde tomografi cihazının arızalanması, vatandaşı çileden çıkardı. KIBRIS Gazetesi’ne ulaşarak şikayetini dile getiren vatandaşlar, “Hastanede yapılamayan tahlillerin yanında bozuk tomografi cihazı da var” dedi.

banner134
Sağlık Bakanı Ali Pilli’nin önceki gün Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde yaptığı incelemelerde, hastane laboratuarında bazı tahlillerin yapılamadığını açıklaması üzerine vatandaşlar tomografi cihazının da arızalı olduğunu bildirdi.

Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Başhekimi Adil Özyılkan, cihazla ilgili firmayla görüşüldüğünü ve arızanın giderilmesi için çalışmaların sürdüğünü kaydetti.

“Arızanın giderilmesi için çalışılıyor”

KIBRIS Gazetesi’ne açıklama yapan Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Başhekimi Adil Özyılkan, tomografi cihazının önceki gün arızalandığını ve ilgili firma ile görüşüldüğünü belirtti.

Özyılkan, ilgili firmadan arızanın giderilmesi için bir kişinin geldiğini ve yurt dışından gelecek olan parçalar olduğuna işaret ederek, bu gibi aletlerin yurt dışından geldiğini, parçalar gelir gelmez de cihazın tamiratının yapılacağını kaydetti.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75