Tahlil sonuçları görüntülenebilecek, online randevu talep edilebilecek

banner37

Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nin yenilenen resmi web sitesi ile hastalara online hizmet verilmeye başlandı

Tahlil sonuçları görüntülenebilecek, online randevu talep edilebilecek
banner99

Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nin resmi web sitesi www.neareasthospital.com yenilenen yüzü ve alt yapısıyla hizmete girdi.

Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nin sağlığa dair sunduğu tüm olanakların dinamik bir yapıda yer aldığı kurumsal web sitesinde, online hizmetler ve kullanıcı dostu uygulamalar da dikkat çekiyor.
   Yenilenen siteyle birlikte hayata geçirilen online hizmetler uygulaması, ziyaretçilere birbirinden farklı hizmetlere erişim ve kullanım kolaylığı sunuyor. Online hizmetler yelpazesi altında yer alan bu uygulamalardan bazıları “Online Randevu”, “Laboratuvar Sonuçları”, “Fiyat Sor”, “E-Geçmiş Olsun”, “E-Tebrikler”.
   Online Randevu hizmetlerinden yararlanmak isteyen ziyaretçilerin randevu taleplerine ilişkin formu doldurmaları halinde, çağrı merkezi temsilcisi tarafından aranarak doktor randevuları oluşturulabiliyor.
   Tahlil Sonuçlarına Online Erişim
   Laboratuvar Sonuçları menüsü kapsamında ise tahlil sonuçları, kimlik/pasaport numarası ve hastane kimlik numarası ile hasta bilgi sistemine giriş yapılarak, hastaneye gitmeye gerek kalmaksızın neareasthospital.com üzerinden görüntülenebilmektedir.
   E-Geçmiş Olsun ve E-Tebrikler menüleri ise Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi olan veya doğum yapan kişilere geçmiş olsun dilekleri ile tebrik mesajları içeren kartlar ulaştırma imkanı sağlıyor.

banner134
   Online Hizmetler uygulamaları bunlarla da sınırlı değil. Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nden alınan sağlık hizmetlerine ilişkin hasta hikâyeleri sitede ilgili sayfaya kaydedilmek suretiyle web sitesinin ana sayfasında yer alan “Hastalarımızın Kaleminden” bölümünde yer alması sağlanabiliyor.
   Hasta memnuniyetine önem veren Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nden almış olduğunuz hizmetleri değerlendirmek amaçlı Hasta Memnuniyet Anketini doldurarak size sunulan hizmet kalitesinin iyileştirilmesine yönelik katkıda bulunabilir, tedavi hizmetleri arasında yer almasını istediğiniz diğer sağlık hizmetlerine yönelik önerilerinizi paylaşabilirsiniz.
 

Mobil cihaz uyumlu arayüz


   Kullanıcı dostu arayüzü değişikliği ile ziyaretçilerin ihtiyaç duydukları hizmetlere ve sağlık alanında birçok zengin içeriğe kolayca ulaşabilmesine imkân sağlayan site, tablet ve cep telefonları üzerinden de rahatlıkla kullanılabiliyor.  Sağlık hizmetlerine mobil erişimi de göz ardı etmeyen Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi mobil destekli güncel, dinamik, sade ve hızlı yapısı ile sağlık hizmetlerine erişimi kolaylaştırıyor.
   Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi İletişim Bölümü’nden yapılan açıklamada, Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nin sürekli kendini yenileme ve çağa ayak uydurarak daha iyi hizmet verme arzusunun bir örneği olan yeni kurumsal web sitesine yönelik, ziyaretçi ihtiyaçlarına paralel olarak güncelleme ve geliştirme çalışmalarına önümüzdeki dönemde de devam edileceği bildirildi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75