banner6

Vatandaş canından bezdiriliyor

banner37

Akdoğan’da yaşayan 68 yaşındaki eski encümen başkanı Hüseyin Nevzat Latif, Gazimağusa Devlet Hastanesi’nin “bugün git, yarın gel” uygulamalarından şikayetçi oldu

Vatandaş canından bezdiriliyor
banner151 banner143

Sedef BOŞNAK

Akdoğan’da yaşayan 68 yaşındaki eski encümen başkanı Hüseyin Nevzat Latif, Gazimağusa Devlet Hastanesi’nin uygulamalarından şikayetçi oldu.

“Bugün git, yarın gel” mantığıyla vatandaşa eziyet edildiğini ileri süren Hüseyin Nevzat Latif, şeker hastası olduğunu anlattı ve hastanede yaptırdığı tahlillerini gösterecek bir doktor bulamamaktan yakındı.

Hüseyin Nevzat Latif, şöyle konuştu:

“Hastanedeki sistem, vatandaşı canından bezdiriyor. İnanın sabır taşı olsa çatlar. Mecbur olmasam hastaneye gitmem. İnsülin dışarıda yok, devletten almamız şart. Son kullandığımız insülinler değişmiş, eşdeğerini öğrenmem için doktora görünmem şarttı. Doktor için randevuyu salı gününe verdiler. Gittim, bakındım. Doktor tahlil yazdı. O gün yaptıramadık. Çünkü saat 11.00’i geçtiydi. Pazartesi geldim, tüm tahlilleri yaptırdım. Tahlil sonuçlarını aldım, bu kez de sonuçları gösterecek doktoru bulamadım. Düşünce fukarası idarecilerimiz sayesinde yaşadığımız evde yabancı olduk. Biz kaçıncı sınıf vatandaşız, onu da bilmiyoruz artık? Düzen bozuldu. Gidecek yerim olsa vatandaşlığımı iade edeceğim. Bıktık, usandık artık.”

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2017, 08:51
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104