banner6

YDÜ Hastane Ofisi hizmete başladı

banner37

Near East Hayat, sağlık sigortacılığı alanında ülke genelinde uzun zamandır verdiği hizmetlere bir yenisini daha ekledi

YDÜ Hastane Ofisi hizmete başladı
banner8

Sağlık sigortacılığı alanında ülke genelinde etkin ve yaygın hizmet vermeyi hedefleyen Near East Hayat, Lefkoşa’da Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Hastanesi’nde ofis açtı. Hastaneye, yatarak veya ayakta tedavi için gelen hastaların, sağlık sigortalarını sorunsuz kullanabilmeleri, ilgili bölüme yönlendirilmeleri ve provizyon süreçleri gibi birçok konuda halka yardımcı olan ofise yakın gelecekte yenilerinin eklenmesi yönünde çalışmaların sürdüğü belirtildi.

Near East Hayat’ın anlaşmalı hastanelerinden Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi, her branştan uzman hekim kadrosu, modern teknoloji ile donatılmış alt yapısı, 500 yatak kapasitesi, ameliyathaneleri, yoğun bakım ünitesi, yeni doğan ünitesi ve her türlü tahlilin yapıldığı laboratuvarları ile Doğu Akdeniz’in en gelişmiş ve öncü sağlık kurumlarından.

Şengün: Memnuniyet çok önemli

Near East Hayat Genel Müdürü Ömür Şengün “YDÜ Hastanesi içinde faaliyete aldığımız ofis projemizle, müşterilerimize daha yakın olmayı, onlarla birebir ilgilenmeyi, sigortaları ile ilgili konularda yardımcı olmayı ve bir sorunla karşılaşmaları halinde destek olmayı amaçlıyoruz” dedi. Şengün, sigortalı memnuniyetinin kendileri için çok önemli olduğunu belirtti.

banner134

Near East Hayat, sağlık sigortalılarının her türlü sağlık sorunları ile ilgili, araştırma, tedavi ve ameliyatlarını en güvenilir ortamda yaptırabilmeleri için Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi ile böylesine önemli ortak bir hedefle bu ofis projesini hayata geçirdi.

YDÜ Hastanesi mesai saatleri içinde, konusunda uzman personel ile hizmet verecek ofis, hastane ana girişine çok yakın bir noktada yer alıyor. Ofis, Near East Hayat kurumsal yapısına ve şirket konseptine uygun bir iç dekorasyonla yapıldı ve ofisin genel atmosferi de hastane ortamından uzak adeta bir danışma merkezi şeklinde tasarlandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88