Yenierenköy Sağlık Merkezi’ne son donanımlı yeni ambulans

banner37

Yenierenköy Belediye Başkanı Emreh Yeşilırmak, Türkiye’den hibe edilen 5 ambulanstan birinin Yenierenköy Sağlık Merkezi’ne verildiğini açıkladı.

Yenierenköy Sağlık Merkezi’ne son donanımlı yeni ambulans
banner90
banner8

banner134
    Yenierenköy Belediye Başkanı Emrah Yeşilırmak, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım ile Yenierenköy Sağlık Merkezi’ne tam donanımlı ve son teknoloji bir ambulans verildiğini açıkladı.

Yeşilırmak, Sağlık Bakanlığı tarafından verilen ambulansın hastaların ilk müdahaleleri için hayati önem taşıdığını ifade ederek merkeze uzak olan bölge adına “çok güzel bir haber” olduğunu dile getirdi.

Türkiye Cumhuriyeti tarafından hibe edilen tam donanımlı 5 ambulanstan biri olan ambulansın Yenierenköy bölgesine verilmesi çerçevesinde çok mücadele ettiklerini belirten Yeşilırmak, hassasiyeti dikkate aldığı ve Sağlık Merkezi’ne ambulansı gönderdiği için Sağlık Bakanı Ali Pilli'ye teşekkür etti.

Yenierenköy Belediye Başkanı Yeşilırmak, “Türkiye Cumhuriyetimiz de her zaman Kıbrıs Türk Halkının yanında olduğu için yürekten teşekkür ederim. Bölge halkımıza ve Sağlık merkezimizdeki çalışanlara hayırlı olmasını dilerim” ifadelerini de kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75