banner6

11 takım garantiledi

banner37

11 takım garantiledi
banner150 banner151 banner143


Ahmet OGAN


Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen Turkcell U15 Yıldızlar Ligi’ne hafta sonu oynanan karşılaşmalarla devam edildi. Sekiz grupta oynanan 16 maçla devam edilirken, gruplarda 8 maçı ev sahibi, 6 maçı deplasman takımları kazandı, 2 maç beraberlikle sonuçlandı.

Grup liderleri


Sekiz grupta alınan sonuçların ardından 1.Grup’ta Baf Ülkü Yurdu, 2.Grup’ta Gönyeli, 3.Grup’ta Küçük Kaymaklı, 4.Grup’ta Doğan Türk Birliği, 5.Grup’ta Miracle Değirmenlik, 6.Grup’ta Yeniboğaziçi, 7.Grup’ta Mağusa Türk Gücü, 8.Grup’ta Kaplıca Karadeniz 61 puan farkıyla haftayı lider kapattı.


Grup maçlarında en farklı sonucu 2. Grup’ta Göçmenköy deplasmanda Alayköy Gençlik’i 16-1 gibi farkı skorla mağlup ederek aldı.

Son 16 turu garantileyenler


Grup maçlarının tamamlanmasına bir hafta kala 1.Grup’ta Baf Ülkü Yurdu ve Lefke, 2. Grup’ta Gönyeli ve Göçmenköy, 3.Grup’ta Küçük Kaymaklı ve Yenicami, 4.Grup’ta Doğan Türk Birliği, 5.Grup’ta Miracle Değirmenlik, 6.Grup’ta Yeniboğaziçi, 7.Grup’ta Mağusa Türk Gücü ve Yonpaş Dumlupınar, 8.Grup’ta Kaplıca Karadeniz 61 son 16 turuna kalmayı garantiledi.

Maçlar 26-27 Mart’ta

 


26 Mart Cumartesi ve 27 Mart Pazar günü 8 grupta oynanacak 16 maç ile gruplar tamamlanacak. Karşılaşmalar saat 09.30, 14.30 ve 15.00’te oynanacak.

Sonuçlar:

1.Grup

Lefke-Baf Ülkü Yurdu: 0-0

Yalova-Binatlı: 1-2

2.Grup

Alayköy Gençlik-Göçmenköy: 1-16

Gönyeli-Yılmazköy: 7-1

3.Grup

Küçük Kaymaklı-Çetinkaya: 11-0

Hamitköy-China Baazar Gençlik Gücü: 2-3

4.Grup

Doğan Türk Birliği-Türk Ocağı: 1-0

Ozanköy-Merit Alsancak Yeşilova: 0-6

5. Grup

Esentepe-Düzkaya: 1-1

Cihangir-Miracle Değirmenlik: 1-2

6. Grup

Mesarya-SFC Dörtyo1: l-0

Mormenekşe-Vadili: 5-0

7.Grup

Yonpaş Dumlupınar-Çanakkale: 8-0

Mağusa Türk Gücü-Yenişehir: 6-2

8.Grup

Kaplıca Karadeniz 61-SFC 1461 İskele Trabzon: 3-0

Sipahi-SFC Boğaziçi: 0-1

1.Grup Puan Durumu:

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av.  P

1.Baf Ülkü Yurdu  5  4  1  0  22  1  21  13

2.Lefke
5  3  1  1  22  4  18  10

3.Binatlı
5  2  0  3  10  9  1  6

4.Yalova
5  0  0  5  1  41  -40  0

2.Grup Puan Durumu:

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av.  P

1.Gönyeli  7  6  0  1  52  8  44  18

2.Göçmenköy
7  5  2  0  40  11  29  17

3.Dikmen Gücü
7  3  2  2  23  13  10  11

4.Alayköy Gençlik
8  1  1  6  12  70  -58  4

5.Yılmazköy
7  0  1  6  7  32  -25  1

3.Grup Puan Durumu:

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av.  P

1.Küçük Kaymaklı
8  7  1  0  52  6  46  22

2.Yenicami
7  5  1  1  50  5  45  16

3.China Bazaar Gençlik Gücü
7  2  0  5  11  41  -30  6

4.Hamitköy
7  1  1  5  8  32  -24  4

5.Çetinkaya
7  1  1  5  9  46  -37  4

4.Grup Puan Durumu:

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av.  P

1.Doğan Türk Birliği  7  6  1  0  32  4  28  19

2.Türk Ocağı  7  3  2  2  11  4  7  11

3.Merit Alsancak Yeşilova
7  3  1  3  27  19  8  10

4.Girne Halk Evi  6  2  2  2  20  9  11  8

5.Ozanköy
7  0  0  7  0  54  -54  0

5.Grup Puan Durumu:

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av.  P

1.Miracle Değirmenlik
5  4  1  0  15  4  11  13

2.Cihangir
5  2  1  2  6  4  2  7

3.Esentepe
5  1  3  1  7  6  1  6

4.Düzkaya
5  0  1  4  3  17  -14  1

6.Grup Puan Durumu:

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av.  P

1.Yeniboğaziçi  7  6  1  0  47  8  39  19

2.Mesarya
8  4  0  4  12  25  -13  12

3.SFC Dörtyol
7  3  2  2  21  13  8  11

4.Mormenekşe
7  3  1  3  14  22  -8  10

5.Vadili
7  0  0  7  3  29  -26  0

7.Grup Puan Durumu

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av.  P

1.Mağusa Türk Gücü  5  5  0  0  35  3  32  15

2.Yonpaş Dumlupınar
5  4  0  1  24  3  21  12

3.Yenişehir
5  1  0  4  6  19  -13  3

4.Çanakkale
5  0  0  5  1  41  -40  0

8.Grup Puan Durumu:

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av.  P

1.Kaplıca Karadeniz 61
8  4  3  1  22  11  11  15

2.Gençler Birliği
7  4  0  3  17  9  8  12

3.SFC 1461 İskele Trabzon  7  4  0  3  15  15  0  12

4.Sipahi
7  2  2  3  12  12  0  8

5.SFC Boğaziçi
7  1  1  5  9  28  -19  4

Gol Krallığı:

1.Grup

7 Gol:  Serhat Hacı Coşkun (Lefke)

6 Gol:  Ahmet Atik (Binatlı)

5 Gol:  Üner Salih Berkalp (Baf Ülkü Yurdu)

Yaz Taner Etkin (Baf Ülkü Yurdu)

2.Grup

21 Gol:  Önder Arsan (Göçmenköy)

12 Gol:  Tan Keskin (Gönyeli)

10 Gol:  Ahmet Eser Aksoy (Gönyeli)

8 Gol:  Emirhan Gül (Göçmenköy)

Efe Derviş Yöney (Gönyeli)

3.Grup

17 Gol:  Karan Ahmet Sönmez (Yenicami)

10 Gol:  Kaya Mülazim Kaya (Küçük Kaymaklı)

8 Gol:  Deran Çöllo (Küçük Kaymaklı)

4.Grup

9 Gol:  Mert Nurel (Merit Alsancak Yeşilova)

7 Gol:  Vasfi Gül (Doğan Türk Birliği)

6 Gol:  Ahmet Yıldırım (Merit Alsancak Yeşilova)

4 Gol:  Süleyman Tuğra Hürdeniz (Doğan Türk Birliği)

Muhammet Kaynarca (Merit Alsancak Yeşilova)

5.Grup

5 Gol:  Adnan Aksoy (Miracle Değirmenlik)

4 Gol:  Yunus Emre Kaygısız (Miracle Değirmenlik)

3 Gol:  Faruk Çeler (Miracle Değirmenlik)

2 Gol:  Mehmet Ada Arıkan (Esentepe)

Berkay Giritli (Miracle Değirmenlik)

Hazar Latif (Cihangir)

6. Grup

9 Gol:  Mehmet Enes Ertem (Yeniboğaziçi)

8 Gol:  Mustafa Dede Mear (Yeniboğaziçi)

Kenan Özerin (Yeni Boğaziçi)

7 Gol:  Hüseyin Kasabalı (Mesarya)

6 Gol:  Cuma Özdoğanoğlu (Yeni Boğaziçi)

Altan Aki (SFC Dörtyol)

7.Grup

7 Gol:  Aras Uysal (Mağusa Türk Gücü)

Hanebal Faozy Saed (Mağusa Türk Gücü)

6 Gol:  Ali Recaioğlu (Mağusa Türk Gücü)

5 Gol:  Ege Yalap (Yonpaş Dumlupınar)

8.Grup

8 Gol:  Ernest Velilyayev (L.Gençler Birliği)

7 Gol:  İsmail Özsoy (Kaplıca Karadeniz 61)

4 Gol:  Mustafa Gün (SFC 1461 İskele Trabzon)

Ömer Nizam (Kaplıca Karadeniz 61)

Necmettin Çakıral (Kaplıca Karadeniz 61)

Batu Tekin (SFC Boğaziçi)

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110