banner6

1461’de hedef büyük

banner37

1461’de hedef büyük
banner8

Mahmut ODACI

 BTM 1’in İskele temsilcisi 1461 İskele Trabzonspor futbol A takımına, altyapılara ve tesislere oldukça önem veriyor. Başkan Tayfun Köksal, İskele bölgesinde kulübe verilen 25 dönümlük arazi üzerine, Şht. Eren Bülbül Spor Kompleksi adı altında bir stat projesi çizdirdiklerini, Türkiye Cumhuriyeti elçilik heyetinin de proje alanını ziyaret ettiğini söyledi. Köksal, en kısa zamanda elçilik, İskele Belediyesi ve kulüp işbirliğinde yapılacak çalışmalardan sonuç almak istediklerini sözlerine ekledi.

Köseoğlu, İskele Trabzon’da


Köksal ayrıca futbol A takımının başına Vural Köseoğlu’nu getirdiklerini söyledi. Başkan Köksal, Yılmaz Mert, Yunus Çıldan, Erkal Ekşi, Emre Karacağer, Hasan Külahlılar, Ahmet Hayta, Hasan İrfanoğlu, Kubilay Önder ve TC’li forvet oyuncusu Serdar Tamaç ile anlaşma sağladıklarını dile getirdi. İddialı bir kadro kuran İskele temsilcisinde transferlerin devam edeceği belirtildi.

Sezon açılışı eylül ortasında

banner134


Sezonu eylül ayı içerisinde açmayı planlayan 1461 İskele Trabzonspor’da başkan, yönetim ve teknik ekip hedefi 3 yıl içerisinde takımlarını Süper Lig’de görmek olarak belirledi. Başkan Tayfun Köksal

Süper Lig kulüplerine verilen destek benzeri bir desteğin altyapıya ve tesisleşmeye önem veren kulüplere de verilmesi gerektiği üzerinde durdu. Köksal ayrıca bu güne kadar desteklerini esirgemeyen İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu’na ve meclis üyelerine de teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88