banner6

19 Mayıs Futbol Şenliği yapıldı

banner37

19 Mayıs Futbol Şenliği yapıldı
banner151 banner143

Vadili Türk Çiftçiler Birliği yönetimi ile Vadili Belediyesi işbirliğinde organize edilen “19 Mayıs Futbol Şenliği” yapıldı. Vadili 14 Ağustos Stadı’nda başlayan ve 3 gün boyunca süren “19 Mayıs Futbol Şenliği”nde genç kızlar-erkekler, master erkekler, yıldızlar karmalar mücadele etti.


İlk kez yapılan organizasyona büyük ilgi gösterilirken, bölge belediye başkanları, kulüp başkanları, yöneticiler, Vadili’de görev yapmış eski teknik adamların da katılması memnuniyet yarattı.  

“Takımını Kur Bize Katıl”


19 Mayıs Atatürk Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri çerçevesinde, “Takımını kur bize katıl” sloganı ile Ayşe Menteş tarafından organize edilen 19 Mayıs Futbol Şenliği yeni kurulan Vadili kız takımın tanıtımıyla başladı. Vadili’de geçmişte futbol oynamış eski futbolculardan oluşan yıldızlar karmalarından oluşan takımlar arasında oynanan karşılaşmalar görülmeye değerdi.


Masterlerde ise Vadili masterleri, Yeniboğaziçi masterleri, Lapta masterleri arasında oynanan karşılaşmalarda eski futbolcular hünerlerini ortaya koydu. Vadili altyapı takımı ile Çetinkaya altyapı takımları arasında oynanan karşılaşma nefesleri kesti.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104