banner6

200 km’yi aştılar

banner37

Green Pedal Bisiklet Kulübü’nün geleneksel olarak düzenlemiş olduğu ada turu yoğun katılımla gerçekleşti.

200 km’yi aştılar
banner150

banner150 banner150

Ahmet OGAN

    Beşinci Geleneksel Green Pedal Ada Turu, farklı yaş gruplarını ve farklı ülke vatandaşlarını da barındıran yoğun bir katılımla 19-20 Ağustos tarihlerinde Karpaz yarımadasında gerçekleşti. Gerek profesyonelliği gerekse organizasyon başarısı takdir gören organizasyon, izleyenler için de görsel bir şölen havası yarattı.

200 kilometrenin üzerinde mesafe kat edildi

   5. Geleneksel Green Pedal Ada Turu İskele Belediyesi, Cortado Coffee, Halken İnşaat ve Emlak Şirketi Ltd, Yonca And Cem İnşaat Malzemeleri Ltd.’nin katkıları ile gerçekleştirildi.   

   Ada turunda toplam 200 kilometrenin üzerinde mesafe kaydedilirken, aralarında Ekonomi ve Enerji Bakanı Olgun Amcaoğlu’nun da bulunduğu yaklaşık 60 bisiklet severin katılımıyla Karpaz Yarımadası istikametine doğru gerçekleşti.

   Sürüşün ardından Cortado Coffee tarafından düzenlenen kokteylde tüm sürücülere katılım belgeleri takdim edildi.

Bolkan ve Amcaoğlu açıklama yaptı

   Green Pedal Ada Turu kapanış organizasyonda ilk sözü alan Green Pedal Kulübü Başkanı Erhan Bolkan tüm katılımcılara ve sponsorlara teşekkür ederek, spor yapmanın önemine vurgu yaptı ve bu tür organizasyonların esas amacının her yaşta bireyin bisiklet sürebileceğini göstermek ve trafikte farkındalık yaratmak olduğunu dile getirdi.

   Daha sonra söz alan Ekonomi ve Enerji Bakanı Olgun Amcaoğlu, organizasyonda emeği geçen Green Pedal yönetimini ve organizasyon gurubunu kutlayarak bu tür aktivite ve etkinliklerin önemine vurgu yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner75

banner88

banner104