21. şampiyonluk coşkusu

banner37

Ülkemizde sarı-kırmızılı renklere gönül verenler, KKTC Galatasaray Taraftar Derneği’nin düzenlediği gecede bir araya geldi

21. şampiyonluk coşkusu

Şükrü BURAĞAN

KKTC Galatasaray Taraftar Derneği, Türkiye Süper Ligi’nde 21. şampiyonluğu kazanan takımları Galatasaray’ın başarısını kutladı. Sarı-kırmızılı renklere gönül verenler Türkiye’den getirilen şampiyonluk kupasının yer aldığı gecede tezahüratlar ve marşlar söyleyerek büyük coşku yaşadılar.

Geceye dernek eski başkanı da olan Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan, dernek yetkilileri, eski başkanları ve dernek üyeleri katılırken, Türkiye’den gelen yöneticiler Mahmut Recevik ve Sabit Sır yanında eski futbolcular Ergün Pembe ve Evren Turan coşkuya ortak olan isimlerdendi.

Mardin Nusaybin’den gelen Galatasaray altyapı takımı da özel gecede yer aldı ve büyük ilgi gördü. Galatasaray forması giyen ülkemiz yıldızı Ahmet Sivri de gecede bulunan isimlerden oldu.

Alkaravlı: KKTC’de en fazla taraftar Galatasaraydadır

Sunuculuğunu Hüseyin Kıral’ın yaptığı şampiyonluk gecesinde Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in sesli mesajı da dinletildi ve büyük alkış aldı. Organizasyonda bir konuşma yapan KKTC Galatasaray Taraftar Derneği Başkanı Mustafa Alkaravlı, kupanın da yer aldığı böylesi güzel bir geceyi organize etmekten gurur duyduklarını söyleyerek, KKTC’de en fazla taraftarı olan kulübün Galatasaray olduğunu söyledi.

Fotoğraflar: Güren TİLKİ

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2018, 10:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER