400 bin bonservis, 130 bin yıllık!

banner37

Uğur Gök transferi için girişim yapan MTG’den istenen bonservis bedeli ve oyuncunun talebi Mağusa ekibine şimdilik geri adım attırdı

400 bin bonservis, 130 bin yıllık!
banner87

Can İPCİOĞLU

Futbol sezonun tamamlanmasının ardından kulüpler gelecek sezon ile ilgili transfer çalışmalarına erken başladı. Mağusa Türk Gücü geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda flaş transferlere imza atma adına girişimlerini sürdürüyor. Geçtiğimiz iki sezon K.Kaymaklı formasını giyen ve geride kalan sezonda attığı 36 gol ile Süper lig gol krallığını yakalayan Uğur Gök, Mağusa temsilcisinin radarında bulunuyor.

 

Koral Bozkurt başkanlığındaki yönetim maliyeti oldukça yüksek buldu

İki sezon önce Türk Gücü’nden K.Kaymaklı’ya 150 bin TL karşılığında bonservisli olarak transfer olan ve oynadığı futbol ile patlama yapan genç oyuncu için MTG yönetimi, K.Kaymaklı yönetiminin izni ile transfer görüşmesi gerçekleştirdi.  K.Kaymaklı yönetimin Türk Gücü dışında başka bir kulübe transferi için izin vermeyeceğini açıklaması ile MTG yönetimi ilk olarak Uğur Gök ile görüştü. Oyuncu eski kulübünden 3 yıllık anlaşma ve yıllık 130 bin TL talep etti. Ardından K.Kaymaklı’nın da bonservis ücreti olarak 400 bin TL istemesi sonrasında ilk girişimden sonuç çıkmadı.

Uğur’un maliyetini oldukça yüksek bulan Koral Bozkurt başkanlığındaki yönetim kurulu görüşmeleri askıya aldı. Türk Gücü yönetimi kadrosuna katmak istediği başarılı oyuncu için ikinci girişimi Milli takımla Londra’da bulunan Uğur’un ülkeye dönmesi ile yapacağı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2018, 11:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER