'7/24 çalışacağız'

banner37

Attığı imza ile Türk Ocağı’ndaki görevine dün resmen başlayan Hasan Topaloğlu, güzel bir takım yaratmak için kolları sıvadıklarını, başarı için yoğun mesai yapacaklarını belirtti

'7/24 çalışacağız'
banner87

Can İPCİOĞLU

Süper Lig ekiplerinden Türk Ocağı, uzun süreden beri teknik direktör arayışları içerisinde Turan Altay ile yaptığı bir dizi görüşmeleri sonlandırdıktan sonra Hasan Topaloğlu ile anlaştı ve dün de resmi imzayı attırdı.

Geçmiş yıllarda 3 yıl görev yaptığı Türk Ocağı’nda takımı namağlup şampiyon yaparak Süper Lig’e çıkaran başarılı teknik adam imza attıktan sonra yaptığı açıklamada bildiği bir camiaya geldiği için mutlu olduğunu belirtti. Ekibi ile birlikte Türk Ocağı’nın başarısı için 7/24 çalışmalara başladıklarını söyleyen Topaloğlu, Hüseyin Dorak ve Ozan Uzunoğlu’nun kendisi ile birlikte olacağını vurguladı. Kulübün yeni başkanı Şükrü Karakaya ile oturup konuştuklarında hedefleri masaya koyduklarını belirterek, bunların örtüşmesi sonucunda görevi huzur içerisinde kabul ettiklerini söyledi. Topaloğlu, yeni yönetiminde istek ve heyecanını gördüğünü ve iyi anlaşarak güzel bir takım yaratacaklarını belirtti.

 

“Şu an kadroda kalan sadece 9 isim var”

Türk Ocağı’nda geçen sezon takımda bulunan oyuncuların bazılarının ayrılması ile birlikte şu an ellerinde 9 kişilik bir futbolcu bulunduğunu, bugünden itibaren kadroyu genişletme çalışmalarına start vereceklerini söyledi. 6 tane yerli oyuncu yanında 3 tane de yabancı takviyesi yapmak için bir dizi temaslara başladıklarını belirten Topaloğlu, bu sezon için şampiyonluk sözü veremeyeceklerini ama zirve mücadelesi yapan bir ekip olma için söz verebileceğini ifade etti. Hasan Topaloğlu, yeni sezonu Girne 20 Temmuz Stadı’nda 20 Temmuz tarihinde açacaklarını ve yurt dışı kampı yapacaklarını da vurguladı.

 

“Çok para harcayarak değil, ince eleyip sık dokuyarak başarı kovalayacağız”

Türk Ocağı’nın iyi bir kadro yapılanması ile gelecek yıllarda şampiyonluk için adından sürekli söz ettireceğini açıklayan Hasan Topaloğlu, bu süreçte çok fazla paralar harcayarak şampiyon olacak takım yaratma değil, ince eleyip sık dokuyarak oluşturulacak bir kadro ile başarı kovalayacaklarını sözlerine ekledi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2018, 10:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER