Ahmet Can’ın sakatlığı can sıktı

banner37

Ara transfer döneminde Gençlik Gücü’nden Baf Ülkü Yurdu’na transfer olan Ahmet Can’ın yapılan sağlık kontrolleri sonrasında çapraz bağlarının kopuk olduğunun ortaya çıkması bu transferi çıkmaza soktu

banner87
Ahmet Can’ın sakatlığı can sıktı
banner90
banner99

Levent TEZEL

Bir süre önce iki kulüp yöneticileri arasında yapılan görüşmelerde Baf Ülkü Yurdu, Ahmet Can’ın sezon sonuna kadar olan sürede kiralık transferi karşılığında Gençlik Gücü kulübüne 35 bin TL ödeme yapmıştı.

Davutoğlu: Orta yolu bulacağız


Teknik Direktör Davutoğlu, kendilerinin kulüp olarak Ahmet Can’a karşılık Gençlik Gücü kulübüne 35 bin TL’lik bir ödeme yaptıklarını, ortaya çıkan yeni durum sonrasında neler yapılabileceği ile ilgili iki kulüp yöneticileri arasında yapılacak görüşmelerde bir orta yol bulunacağını düşündüğünü ifade etti. Davutoğlu, futbolcunun bonservisini Gençlik Gücü kulübünden talep edeceklerini ve bunun gerçekleşmesi halinde Ahmet Can’ı ameliyat ettirme yönüne gitmeyi planladıklarını ve bunun için Gençlik Gücü yönetiminin kararını beklediklerini dile getirdi.

Taşçı ve Mahmut ile ilgileniyoruz


Davutoğlu, Gençlik Gücü’nden ayrılmak isteyen Hüseyin Taşçı ve Mahmut ile de ilgilendiklerini, bizzat Gençlik Gücü yöneticilerinden de bu futbolcularla görüşebileceklerini ve anlaşmaları halinde iki futbolcuyu verebilecekleri yönünde teyit aldıklarını da ifade etti. Davutoğlu, takımda Atanda’nın sakatlığının sürdüğünü ve bu nedenle Hüseyin Taşçı ve Mahmut’u kadrosunda görmekten memnun olacağını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108