banner6

Akova çalışmalara başladı

banner37

Akova çalışmalara başladı
banner150

banner150

banner99

   1.Lig ekiplerinden Akova yeni sezon çalışmalarına dün gerçekleştirdiği krosla başladı.

1.hazırlık dönemi çalışmalarına teknik direktör Ahmet Ogan, kaleci antrenörü Mustafa Özkaraman nezaretinde başlayan Akova’da 14 futbolcu ilk çalışmada yer alırken, izinli olan Cemil Avvad, Hasan Göray, Koray Keleş, Oğuzhan Duran, Sevban Alıcı katılmadı. Yeniz sezonun ilk çalışmasına başkan Sermen Vudalı ve yöneticiler de katılarak yerinde izledi.

 

Kamp planı var

   Resmi sezon açılışı ağustos başı yapmayı planlayan kırmızı yeşilli ekip Akova’da ilk hazırlık maçı 11 Ağustos’ta 1.lig ekiplerinden Esentepe ile başlayacak. 1.hazırlık dönemini 24 Ağustos’ta tamamlayacak olan Akova, 26-30 Ağustos tarihleri arasında Girne’de kamp yapmak için çalışma başlattı.

 

Ogan: Çok çalışacağız

   1.Lig’in ilk kez 16 takımlı 30 hafta gibi uzun bir lig maratonu olacağına vurgu yapan teknik direktör Ahmet Ogan, yeni sezonda hedeflerinin ilk beş olduğunun altını çizdi. Mevcut kadro yapısına yapmayı planladıkları transferlerle geniş bir kadro yapısı oluşturarak, koymuş oldukları hedef için de çok çalışarak ulaşmayı istediklerini belirten Ogan, ülke için anlamlı ve tarihi bir gün olan 20 Temmuz’da sezon antrenmanlara başladıklarını, ligin sonunun da Akova için tarihi ve anlamlı bir gün olması için var güçleri ile çalışacaklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2017, 13:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104