Akova toparlanıyor

banner37

banner87
Akova toparlanıyor
banner90
banner99

Sılay TAŞKAN

K-Pet Birinci Lige deplasmanda aldığı 2-0'lık Çanakkale galibiyeti ile başlayan Akova, galibiyetlerine devam etmek istiyor.

Sezon açılışı ve takım kadrosunu oluşturma sürecinde büyük zorluklar yaşadıklarını, fakat zor günleri geride bıraktıklarını söyleyen Akova Teknik Direktörü Eralp Şerifoğlu, kaybedilen zamandan dolayı lige tam anlamıyla hazır giremediklerini vurguladı. Şerifoğlu, yeni sezona kötü bir zeminde deplasmanda alınan galibiyetle başlamanın futbolcuların moral-motivasyonu açısından önemli olduğunu kaydetti.

 

Kolay bir süreç olmayacak

Amaçlarının oyun disiplinine bağlı, iyi futbol oynamaya çalışan, istikrarlı bir takım yaratmak olduğunu dile getiren Şerifoğlu, bu sürecin kolay olmayacağını vurguladı.

Karakteri iyi, tecrübeli oyuncular ve yetenekli gençlerden oluşan bir kadro kurduklarını ifade eden Şerifoğlu, “herkesin saygı duyacağı, her rakibe değer veren, ligin güçlü ve centilmen takımlarından birisi olmak istiyoruz” dedi. "İyi gün dostlarını yanımızda görmek istemiyoruz" şeklinde sözlerine devam eden Şerifoğlu, başarıyı paylaşmanın kolay olduğunu, önemli olanın zor günde kulübün desteklenmesi olduğunu kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2018, 10:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75