Aktunç: Zorunlu arayı iyi geçirdik

banner37

Koronavirüs nedeniyle ara verilen liglerin başlama kararı sonrasında takımlar hız kesmeden hazırlıklarına devam ediyorlar. K-Pet Birinci Lig’de 22 hafta itibarıyla liderlik koltuğunda bulunan Mesarya, 15 galibiyet, 6 beraberlik ve tek mağlubiyete 51 puanda bulunuyor. Lider Mesarya’da teknik direktör Nazım Aktunç, takımının hazırlıkları ile ilgili değerlendirmelerde bulundular

banner87
Aktunç: Zorunlu arayı iyi geçirdik
banner90
banner99

Levent TEZEL

“Sıcaktan çok fazla etkilenmiyoruz”
 


Ligde lider konumda bulunan Mesarya takımında teknik direktör Nazım Aktunç çalışmalarının iyi gittiğini, lige verilen zorunlu arayı oyuncularının iyi geçirdiğini görmenin kendisini mutlu ettiğini ifade etti. Haftada 6 çalışmayla lige hazırlandıklarını da ekleyen Aktunç, antrenmanların akşam üzeri saat 18.00’da başladığını, sıcaktan çok fazla etkilenmediklerini belirtti.


Dayanıklılık ve kuvvet çalışmalarıyla tempoyu arttırdıklarını dile getiren teknik adam Nazım Aktunç, oyuncularının çalışma disiplininden, harıl harıl çalışan başkan ve yöneticilerin ilgi ve alakasından da çok memnun olduğunu ve başarılı olarak buna cevap vermek istediklerini söyledi. 

“Hazırlık maçlarına başlayacağız”


Mesarya Teknik Direktörü Nazım Aktunç, yaptıkları çalışmaların yanı sıra haziran ayı itibarıyla hazırlık maçlarına da başlayacaklarını ifade etti. Aktunç, programlarına göre sırasıyla 3 Haziran tarihinde Küçük Kaymaklı ile, 6 Haziran’da Mormenekşe ile ve 10 Haziran’da da Karşıyaka ile birer hazırlık maçı yapacaklarını söyledi. Aktunç, şu an için hangi takımla olacağı belli olmayan dördüncü bir hazırlık maçını da gerçekleştirmek için görüşmelerinin sürdüğünü de belirtti. Başarılı teknik adam, çalışmalarını yaptıkları Paşaköy Stadı’nın zemininin çok güzel olduğunu, emeği geçenlere teşekkür etmek gerektiğini de sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75