Altın Çark Criterium yarışı yapıldı

Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu ve Green Pedal Cycling Derneği Kulübü’nün işbirliğinde, çocukları ve gençleri spora teşvik etmek amacıyla düzenlenen “Long Beach Altın Çark Criterium Yarışı” gerçekleştirildi

Altın Çark Criterium yarışı yapıldı
  • 01 Ağustos 2018, Çarşamba 12:20

Yarışta; sporcular, trafiğe kapalı alandaki iki buçuk kilometrelik parkurda 20 tur üzerinden 50 kilometrelik sürüş gerçekleştirdiler.
 

Sonuçlar
Altın Çark Sahipleri:
Soner Akbaş Elit kategori 1.'si, Şevket Hançerli Genç kategori 1.'si, Ali Sükan Master kategori 1.'si
İskele Belediyesi Genç Kategori:
1.Şevket Hançerli, 2.Mert Hançerli, 3.Berk Bağrıkara
 Paralik Pedal Power Master Kategori:
1. Ali Sükan, 2.Serhat Alışkan, 3.Kudret Güloğlu
Akcan Bisiklet Elit Kategori:
1.Soner Akbaş, 2.Mehmet Sevinç, 3.İlker Ercen
Segafredo Master/Elit Kapısı:
İsmet Pire
Paralik Pedal Power Genç Kapısı:
Mert Hançerli
 

Ödül Töreni

Yarışmadan sonra dereceye girenlere ödülleri Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu Başkanı Hasan Karaokçu, İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, Green Pedal Cycling Derneği Kulübü Başkanı Ahmet Noyan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından takdim edildi.
 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 13 10 2 1 22 32
2 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 13 10 2 1 17 32
3 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 13 8 0 5 11 24
4 BAF ÜLKÜ YURDU 13 6 3 4 11 21
5 ÇETİNKAYA TSK 13 6 3 4 1 21
6 CİHANGİR GSK 13 6 3 4 -1 21
7 TÜRK OCAĞI LİMASOL 13 6 2 5 7 20
8 GÖNYELİ SK 13 6 2 5 4 20
9 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 13 6 2 5 -3 20
10 LEFKE TSK 13 5 4 4 0 19
11 GENÇLİK GÜCÜ TSK 13 3 4 6 -6 13
12 BİNATLI YSK 13 4 1 8 -9 13
13 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 13 2 7 4 -12 13
14 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 13 1 5 7 -16 8
15 GİRNE HALK EVİ 13 2 1 10 -10 7
16 ESENTEPE KKSK 13 2 1 10 -16 7
yukarı çık